Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

UZAYLILAR KARDEŞDIR

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
adalibeklemez
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

UZAYLILAR KARDEŞDIR

Mesaj gönderen adalibeklemez »

ARKADAŞLAR SIZE KISA VE ÖZ BIR KONU ANLATACA?IM

Ben NASA uzay bilimciliği ile uğraşıyorum onlardaki bilgileri bn saklıyorum size NASA NIN dediği bir kaç şeyi söyleyeceğim. bundan 3 yıl sonra bir gezegen keşfedildi şimdi 3 yıl sonra buna gidecek ve ne var ne yok idye bakacaklar eğer orda uzaylılar var ise onlarla iletişim kuracağım ve bunlarla ilgili herşeyi size aktaracağım cnm bidibidi ailem bundan 4 yıl sonra uzaylıların geleceği düşünülüyor 4 yıl demeyelimde 2012 diyelim şuna ailem bnm 2012de kıyametin kopacağı söyleniyor ay yıl ve gün bile vermişler belkide yakında saat bile verirler tövbe tövbe neyse sonra tabi o gün gelip bizi kurtaracaklarmış nasılsa artık o zaman tek bizi allah kurtarır sonra bunlar eskiden insanmış 1.si lanet 2.si ise anlatayım eskiden bilim adamları zaman makinesini bulur ve tarihte gider iken yanlışlıkla bütün bilim adamları bütü demeyimde bazıları kadın erkek falan giderler zaman makineside onlarla gider fakat kaybolur şimdi ise onlar bizim gibi fazla konuşamıyorlar onlar kadınlarla gidince doğurganlık dönemi başlar uzaylı doğururlar uzayda oldukları için böylece uzaylılar çoğalır sakın ha korkmayın ay ufo gördüm ay hayır bu tencere falan diye onlar insanlar en iyi bilim adamlarıdır

E?ER SORULARINIZ OLUURSA SORUNUZ
Kullanıcı avatarı
The Ark
Durgun Üye
Durgun Üye

Re: UZAYLILAR KARDEŞDIR

Mesaj gönderen The Ark »

bence de. :)

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön