Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Büşş arkadaşımıza veda niyetiyle....

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen lord_spartakus »

açıkcası bende bey_mer gibi pek inanmıyorum... büşş die biri geliyo siteye 30 msj atıyo sonra 1 AY YA VARIM YA YOKUM AÇIN BAKIN HAYATIMA ZEHIR die bir konu açıyo sonra öldü haberi senden geliyo herşeyi bi kenara bırakıp foruma malesef kaybettik diye konu açıyosun ne biliyim saçma geliyo bana arkadaşın ölüyo sen bırakıyon buraya msj atıyon hem öyle bişi olsada neden forumda paylaşmak isteyesinki daha forumu tam olarak tanımayan birisi nedir ne değildir diye (foruma çamur falan atmıyom yanlış anlamayın) öyle yani ben inanmıyorum bu konuyla ilgilide ilk ve son mesajım :silent: :silent: :silent:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Arkadaşlar doğru yanlış bilemeyiz ama şuanda bunu eleştirmeye hakkımız yok diye düşünüyorum ve hiç kimse arkadaşı için öldü diyemez zannetmiyorum ki bunun esprisi bile çok kötü...

Bu konu hakkında fazla yorum yapılmasın lütfen,ki eğer doğruysa ölmüş bir insanın arkasından konuşuyor olacağız buda bize yakışmaz biz inanmak zorundayız ve bize düşeni yapmamız gerekiyor....
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

[quote="betül_42"]Arkadaşlar doğru yanlış bilemeyiz ama şuanda bunu eleştirmeye hakkımız yok diye düşünüyorum ve hiç kimse arkadaşı için öldü diyemez zannetmiyorum ki bunun esprisi bile çok kötü...

dimi ama bu arada lorda'da katılmadan geçemiycem
Resim
Kullanıcı avatarı
The Ark
Durgun Üye
Durgun Üye

Re: Büşş arkadaşımıza veda niyetiyle....

Mesaj gönderen The Ark »

mekanı cennet olsun.

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön