Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı.com ile tanışma hikayeniz ?

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

dediğim gibi sizin vereceğiniz bu bilgiler sayesinde ona göre bi düzenleme yapılabilir ona göre bi değerlendirme yapılır yani...
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

bıkkınlık yok, bıkkınlık yok, herkes anlatacak , uzun yada kısa, mutlaka herkesin bi hikayesi vardır, hadi cr@zy anlat anlat anlat anlat :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen selvıhannn »

benım tanısma hıkayem sole yıne bır karlı kıs aksamı yorulmus bır vazıyette eve gelırken moralım eksılerde ıdı dedıler bıdıbıdı yapma bana bu soze baya bı taktım gunlerce agladım huzunlu gectı gunler derken dedım ne demekmıs bu bıdıbıd gogleye bı yazayım derken bu sıteye uye olmus buldum kendımı :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
(DIKKAT hıkayenın bır kısmı hayal urunudur)
DUNYA BIR GUNDUR O DA BUGUNDUR
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Valla bana kimse bişey tavsiye etmedi.internette oyun oynuyodum ve farkında olmadan BIDIBIDI ya girmişim.oyun sonunda tebrikler 1. oldunuz dedi her zaman ki gibi :king: ve şöyle bişeyde yazıyodu AH KEŞKE SITEMIZE ÜYE OLSAYDINIZ aslında dikkatimi çeken bu söz oldu ilk kez bi sitede böyle bi yazıyla karşılaştım ve o gün siteyi biraz inceledikten sonra üye oldum ve çokta memnun kaldım
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

&SILA yazdı:Valla bana kimse bişey tavsiye etmedi.internette oyun oynuyodum ve farkında olmadan BIDIBIDI ya girmişim.oyun sonunda tebrikler 1. oldunuz dedi her zaman ki gibi :king: ve şöyle bişeyde yazıyodu AH KEŞKE SITEMIZE ÜYE OLSAYDINIZ aslında dikkatimi çeken bu söz oldu ilk kez bi sitede böyle bi yazıyla karşılaştım ve o gün siteyi biraz inceledikten sonra üye oldum ve çokta memnun kaldım
gerçekten etkileyici bi anlatım, teşekkürler &SILA :mrgreen:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

yaa bana niye AH KEŞKE SITEMIZE ÜYE OLSAYDINIZ yazısı hiç görünmedi bu işte bi iş varr kıskançlık moduna girmek üzreyim :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

demekki sistem bile tanıyo kime

AH KEŞKE SITEMIZE ÜYE OLSAYDINIZ

diyeceği üyeyi biliyo :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

YA ARKADAŞLAR SIZ BIR ALEMSINIZ :bidibidi_msn5: DAHA YENI OKUDUM YORUMLARINIZI.VALLA BANA ÖYLE BI YAZI GELDI AMA ŞUAN YAZIYOMU BILEMIYORUM.BIDIBIDI DIYOMUDUR ACABA AH YAZMAZ OLAYDIK DIYE :roll:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

&SILA yazdı:YA ARKADAŞLAR SIZ BIR ALEMSINIZ :bidibidi_msn5: DAHA YENI OKUDUM YORUMLARINIZI.VALLA BANA ÖYLE BI YAZI GELDI AMA ŞUAN YAZIYOMU BILEMIYORUM.BIDIBIDI DIYOMUDUR ACABA AH YAZMAZ OLAYDIK DIYE :roll:
olurmu öyle şey sıla, bıdıbıdı senin gibi bi üyeye sahip olduğu

için seviniyodur bence, ama o yazı bize gelseydi aynı fikirde

olurmuydu bilmiyorum :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

puslu bir nisan sabahıydı.sahar sayesinde tanışmıştım onunla.onu ilk gördüğümde kendimi alamadım bişeyler yapamamaktan.hemen mesajlar,konular,oyunlar.aman Allahım dedim bu nasıl bir sitedir.bu ne güzel bir sitedir.Allahım sana şükürler olsun böyle bir siteyle karşılaştırdığın için dedim.hemen sevgili bidibidi üyeleriyle tanıştım.oyun delisine çok kanım ısınmıştı.arkasından tatlı cadı,crazy,denizindibi derken bugünlere geldik işte. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön