Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bıdıbıdı.com ile tanışma hikayeniz ?

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

bıdıbıdı.com ile tanışma hikayeniz ?

Mesaj gönderen denizindibi »

hadi arkadaşlar herkes bıdıbıdı.com'un müdavimi olma yolundaki ilk hikayesini tanışma hikayesini yazsın,bıdıbıdı.com'la nasıl tanıştınız ...
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

aylaaaarr aylar önce arkadaşım bana bıdıbıdı'nın oyunlarını anlattı cok merak etmiştim hemen girdim bi kaç oyun oynadım hoşuma gitti hemen üye oldum daha sonra oyunlardan sıkıldım forum'a girdim bi kaç konuya yorum yazdım oyun delisi herzamanki gibi deliliği üsünde benim yorumlarıma cevap verdi ilk önceleri sessiz sakin biriydim :mrgreen: yorumumu yazar cıkardım gel görkiii günlerden bir gün tatlı cadı ve denizindibi ile konularda yazışmaya başladık ne olduysa o gün oldu çenem düştü ve konu acmaya başladım. :deal:

aslında herşeyden cabuk sıkılan biri olduğum için burdan da sıkılıcağımı düşünüyodum fakat yanıldım sıkılmak nekii 7/24 forum'dan cıkmaz hale geldim bıdıbıdı bende bi bağımlılık oldu aile gibiyiz artık ve beeeennn bıdıbıdı ailemi cok seviyorum :yahoo60:

vay beee ne döktürdüm ama :lol2: :lol2:
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

bir haziran günüydü... sahar bana bidibidi'den bahsedip duruyordu... dayanamadım dedim bakayım neyin nesi kimin fesi... bakmaz olaydım...kendimi siteye üye olurken buldum :lol2: ondan sonrası malum...yaz aylarında köyde olduğum için pek aktif olmadım amma we lakin köyden geldim kendimi burda buldum :lol2:
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

hani nerde hikayeler, nerdesiniz arkadaşlaaaaaaaaaarr , hadi online olan herkes buraya , emeğe saygı lütfenn :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ee sizin tanışma hikayenizide bekliyoruz denizindibi hanım :yahoo33: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

benim öyle bi hikayem varkiiiiiiiiiiii, en son ben anlatmayı düşünüyorum :lol2: :lol2: :lol2:
ama önce emeğe saygııı lütfenn :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ilk saygılı ben oldum bahh değerimi bil sıra sendee :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

dur biii acele etme , milletin hikayesini merak ediyorumm, herkes yazsın bende yazacam, ama çok ısrar ediyosan yarın sabah sen gelene kadar hazırlarım cr@zy :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

güzel konu açmışsın denizindibi ama şimdi ben ne yazacağımı bile bilmiyorum ki yani benim hiç öyle bir hikayem olmadı..:lol: :lol:

Sevdiğim bi abim siteyi tavsiye etti bende girdim baktım ...üye oldum o gün bugündür bi daha da çıkamadım işte..

ama ben sizin hikayelernizi gerçekten merak ediyorum yani siteyi birisi tavsiye ettiyse hangi yönüyle tavsiye etti siz bulduysanız hangi konuyu ararken buldunuz siteye girdiğinizde ilk neye baktınız,ilk ne dikkatinizi çekti neyi sevdiniz,neyi sevmediniz.....bunlar sitenin daha çok üye kazanması için önemli şeyler diye düşünüyorum....

bu arada çok sorulu bi konuşma oldu farkındayım.. :mrgreen:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

vayy betül baya ayrıntı istiyon hee ben o ayrıntılara girersem kavga cıkar oyun bölümünde :bidibidi_msn11: :bidibidi_msn11:

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön