Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

değerli arkadaşlar ıssız ada yorumlarını buraya yaparmısnız:)

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

yapma betül bizi adalarda bırakıp gitme lütfen :lol2:
hem anahtar fikrini çıkaran sensin , devam ettirmek zorundasın :lol2: :lol2: :lol2:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

ya hem siz kurguyu daha iyi yapıyorsunuz sen devam ettir hem oyunun kurallarında iki kişi arka arkaya mesaj atamaz ki :lol2:
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

nasıl anlamadım ben ne kuralı ne oyunu betül o anahtarın yerini sen bulcaksın haa bende karışmıyom :deal:
süpersin baz gaza betül :bouncy: :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

hikaye tamamlama bölümünde kurallarda var :lol: yani iki kişi arka arkaya mesaj atamaz da bu kurallardan biri :lol: .. (ee buda benim işime gelir :lol: )
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

betül adminim duymasında ben o kralları okumadım :mrgreen: bilmiyom ama biz ilk bölümde denizindibiyle hep arka arkaya yazdık sorun olmadı şimdi niye sorun olsunkii olmazdır yaa :(
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

crazy o kadar önemli değildir heralde adminimiz birşey diyeceğinden değil ben topu size atmak için kuralları bahane etmiştim :lol:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

hem betül bak bu ilk e kitabımız, iki kişi arka arkaya yazamazsa tek kişilik bişey olur bu, zaten katılım bekledik ama olmadı hem hikayenin sonunu getirebilmek için birbirimize ihtiyacımız var, cr@zy ve ben hikaye ilerlesin diye arka arkaya yazıyoruz çünkü akşama kadar online oluyoruz, ben sorun olacağını sanmıyorum ama, bilemem tabii, böyle bişey varsa bu hikaye bitmezki, ben cr@zy yazdıktan sonra üretiyorum o benim yazdıklarımdan bişeyler çıkarıyo, inşallah sorun olmaz ilk seferde olmamıştı :roll:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

arkadaşlar ben öyle uyarı olsun diye söylememiştim tabiki yazmasaydınız bitmezdi ve bu hale gelmezdi...

ben dediğim gibi topu size atmak için aklıma geldi öyle söyledim..yoksa bir sorun olacağından değil...

bende size katılmak isterim tabiki ve elimden geldiğincede birşeyler yapmaya çalışırım zaten..siz birilerinin yazmasını beklemeyin aynı şekilde 1. kitaptaki gibi hikayeye devam edin..
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

korkuttun beni betül :lol2: dedim ana ne kuralı adminimi üzdükmü yoksa kurallara uymadıkta :lol2:

ya bence güzel gidiyo betül topu bize atma bak sahadan çekiliriz kalırsın kaleciyle başbaşa benden demesiii :lol2: :lol2:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

yok arkadaşlar forum kuralları olsaydı adminimiz uyarırdı zaten :lol: :lol:
ya gerçekten devam ettirmek isterdim ama şuanda çıkmam gerek siz devam ettirin ben sonra katılırım inş.. :lol: :lol:
Resim ResimResim

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön