Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Böyle Buyrun Arkadaşlar Burda Muhabbet Edelim

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Böyle Buyrun Arkadaşlar Burda Muhabbet Edelim

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Evet arakadaşlar konuların içinde muhabbet etmektense buyrun böyle gelin :mrgreen:

Bundan sonra burda konuşalım,burda muhabbet edip burda eglenelim :melek: :komik:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Edelım Bee...Ihtıyacımız Da Var Boyle Bıseye Hatta Bak Konuyuda Ben Acıyorum Oyun Delısı Sen Bu Konuya Nıye Tesekkur Ettınkı :?
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

sTRaLiS yazdı:Edelım Bee...Ihtıyacımız Da Var Boyle Bıseye Hatta Bak Konuyuda Ben Acıyorum Oyun Delısı Sen Bu Konuya Nıye Tesekkur Ettınkı
oyun delisini bende anlamadım ama konuya tatlı cadının çok emek verdiğini düşündü galiba :mrgreen: neyse eee kimse yokmu burda :roll: :wink: :arrow:
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
oyun_delisi
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen oyun_delisi »

:? :? :?

oyun oynayalım forumunda hem oyun oynuos hem muhabbet edios, bize dio buyrun BIDIBIDI MUHABBET forumuna :?

bide konu açmış Böyle Buyrun Arkadaşlar Burda Muhabbet Edelim

zaten bu forum Muhabbet forumu değilmi??? neden bu konuda muhabbet ediim..

Allahım yaaaa...

selin44 yazdı:oyun delisini bende anlamadım ama konuya tatlı cadının çok emek verdiğini düşündü galiba

heee öle düşündüm bi teşekkür hakkım daha olsaydı sana ederdim.. düşünüp bu gooozel cevabı yazdın dieee :mrgreen:
[url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/8c4656cea1dfdd8625ea3515c85c0fa5bidibidi.jpg[/img][/url]

Oyunlarda rakip tanımam. 1. Belli, BENIMDE, ben 2. yi merak ediyorum :)
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/upload/bebek/1/thumb_bidibidibebek-3.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

oyun_delisi yazdı: :? :? :?

oyun oynayalım forumunda hem oyun oynuos hem muhabbet edios, bize dio buyrun BIDIBIDI MUHABBET forumuna :?

bide konu açmış Böyle Buyrun Arkadaşlar Burda Muhabbet Edelim

zaten bu forum Muhabbet forumu değilmi??? neden bu konuda muhabbet ediim..

Allahım yaaaa...

selin44 yazdı:oyun delisini bende anlamadım ama konuya tatlı cadının çok emek verdiğini düşündü galiba

heee öle düşündüm bi teşekkür hakkım daha olsaydı sana ederdim.. düşünüp bu gooozel cevabı yazdın dieee :mrgreen:

oyun delisi ilk olarak sunu belirtmek isterim ki forumumuz muhabbet forumu degildir.Sende aylardır bu sitesin sitemizde nerde ne oldugunu ve hangi konunun açıldıgını tahmin ediyorum ki bilyosundur.Oyunlar hariç sitede öyle gelişi güzel konuların altında muhabbet edilmiyor oyunlarda oyunlarımızı oynuyoruz.Baktım dün gece sugababeyle muhabbet ediyosunuz bi konu açayım orda konuşup orda muhabbet edelim dedim.Böylece oyunda amacının dışına çıkmamış olur diye düşündüm.Ama gördügüm kadarıyla bana kızmıs gibisin.
Mesajıma teşekkür etmişin bende teşekkür ettigin için sana teşekkür ediyorum
:mrgreen:

Ama sunu tekrar belirtmek istiyorum SITEMIZ MUHABBET FORUMU DEGILDIR.

selin44 yazdı:eee kimse yokmu burda
Burdayız selinciğim sen nerelerdesin?
&
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

oyun_delisi yazdı:heee öle düşündüm bi teşekkür hakkım daha olsaydı sana ederdim.. düşünüp bu gooozel cevabı yazdın dieee
saol oyun_delisi :mrgreen: :mrgreen:
bende burdayım tatlı cadı :king: ama foruma gelmeye fazla vaktim olmuyor :? eee neler yapıyorsunus bakimm :D :wink: :arrow:
Resim
Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen selvıhannn »

eee mıllet bende geldım, bugun kesfettım sıteyı nassınız mıllet
:D
DUNYA BIR GUNDUR O DA BUGUNDUR
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Ben Mıletı Temsılen Yazıyorum Iyyız Selvıhan Sen Nasılsın Nasıl Begendınmı Sıteyı Olmusmu.. :P :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
su_perisi
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen su_perisi »

selamlar..
uzun zamandır bu siteye üyeyim ama hiç şöyle forumu baştan sona inceleme fırsatım olmadı konu başlıkları çok. ama bir gün evet bir gün mutlaka hepsine tek tek bakacağım inşallah umutluyum :komik: stralis, tatlı cadı ve cici kız forumun en vefalı emektarları sanırım.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

Meraba arkadaşlar bi kaç gündür sitede yoktum malsef :( yoklugumu farketmisnizdri sanırım :mrgreen:

ben yokken naptınızı bakalım :smilegrin:
su_perisi yazdı:selamlar..
uzun zamandır bu siteye üyeyim ama hiç şöyle forumu baştan sona inceleme fırsatım olmadı konu başlıkları çok. ama bir gün evet bir gün mutlaka hepsine tek tek bakacağım inşallah umutluyum stralis, tatlı cadı ve cici kız forumun en vefalı emektarları sanırım
Aleykümselam su_perisi hoşgeldin nasılsın?

Bu arada ben olayım cicikız,stralis,angel girl ve diger arkadaşlar olsun elimizden geleni yapmaya çalıyoruz
&

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön