Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Öss Için Geri Sayım Başladı Son 25 gün

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

evet betül inşallah inşallah sizi bir öğretmen olarak görürüz , kalbimizi sizlerle,yarın burda iyi haberlerinizi bekliyoruz , inşallah...
olmasa da sorun değil aslında , çünkü üniversiteye girmek bi dert ordan çıkma ayrı bi dert :D , şaka bi yanada , emekleriniz boşa gitmesin
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

BIDIBIDI yazdı:evet betül inşallah inşallah sizi bir öğretmen olarak görürüz , kalbimizi sizlerle,yarın burda iyi haberlerinizi bekliyoruz , inşallah...
olmasa da sorun değil aslında , çünkü üniversiteye girmek bi dert ordan çıkma ayrı bi dert :D , şaka bi yanada , emekleriniz boşa gitmesin
:thinking:
valla orası öyle ama onsuzda birşey olmuyor işte.... :!:
inş. öğretmen olmak nasip olur hayırlısı olsun ne diyelim biz elimizden geleni yaptık gerisi Rabbime kalmış..dualarınızda bana yer verirseniz sevinirim..
Kullanıcı avatarı
gusselim33

Mesaj gönderen gusselim33 »

tüm dualarımız sizinle olsun umarım hayırlısıyla
sınavın hakkından gelirsiniz cok az zaman kaldı
erken yatıp erken kalkın bakım :lol:
HEPINIZE BAŞARILAR ALLAH ZIHIN ACIKLI?I WERSIN :lol:
SaDeCe GüLüMSe :)

[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/16564/avatar%282%29.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı:Evet Herkesin , Özellikle Üyelerimizin :D

Allah Yanında ve Yardımcısı Olsun , ne diyelim Kısmet , hayırlısı , biz size güveniyoruz , inşallah iyi haberlernizi alırız,

Başarılar Dileriz...

Teşekkür ederiz BIDIBIDI

Ben zaten okuyorum ama belki daha iyi bir yer daha iyi bir bölüm gelir düşüncesiyle basvuru yapmıstım ama hiç hazırlanamdım Hakkımızda hayırlısı neyse o olsun Allah yardımcımız olsun.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

amin.inşaallah Yüce Allahım dualarımızı kabul eder.evet arkadaşlar son 48 dk.heyecan en son safhada eminim.Allah yar ve yardımcınız olsun.inşaallah hepinizin sınavı iyi geçer.inşaallah hepiniz istediğiniz bölümü, istediğiniz yeri kazanırsınız.
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön