Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

BAŞLIKSIZ

İşte BIDIBIDI MEKANI. Gelin dostlar, buyrun sohbete.
Serbestçe Konuş, Paylaş, Dinle, Söyle.
Kullanıcı avatarı
(SQ)-(EQ)

BAŞLIKSIZ

Mesaj gönderen (SQ)-(EQ) »

Arkadaşlar siz hiç kocaman bir hamburgeri yarım ekmeğin arasına koyup yiyeni gördünüz mü :?: :mrgreen: :mrgreen:

Ben bu gün şahit oldum :D benim iş arkadaşım, bu kişi model makinacı...
Akşam mesayideydik, hep beraber yemek yedik.. ve olaya şöyle bir giriş yaptı kendileri.
"Ben hiş anlamıyorum, bir menüyle insanlar nasıl doyuyo" dedi ve "ekmek var mı" diye sordu.
ekmeği verdik tabi; yarım ekmeği ikiye bölüp hamburgeri ekmeğin içine koydu ve o şekilde yedi, :mrgreen: hatta onunlada doymadı arkadaşın sandaviçinin yarısını da aldı onu da yedi :mrgreen:

var mı etrafınız da böylesi... :?:
olay karşısında koptuk gülmekten ya... :shock: :mrgreen:

Hatta yemekten sonra kalan çöplari kaldırım mutfağa götürünce, bir arkadaşlar arasında " Bu masayı toplamazdı, kesin mutfakta çöpleri yemeye götürdü dedik.." :mrgreen:

Ne diyim başka ya Allah iştahına nazar değdirmesin yusuf afiyet olsun arkadaşım :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

(SQ)-(EQ) yazdı:Arkadaşlar siz hiç kocaman bir hamburgeri yarım ekmeğin arasına koyup yiyeni gördünüz mü
Artık duyduk...
(SQ)-(EQ) yazdı:Ben bu gün şahit oldum benim iş arkadaşım, bu kişi model makinacı...
Akşam mesayideydik, hep beraber yemek yedik.. ve olaya şöyle bir giriş yaptı kendileri.
"Ben hiş anlamıyorum, bir menüyle insanlar nasıl doyuyo" dedi ve "ekmek var mı" diye sordu.
ekmeği verdik tabi; yarım ekmeği ikiye bölüp hamburgeri ekmeğin içine koydu ve o şekilde yedi, hatta onunlada doymadı arkadaşın sandaviçinin yarısını da aldı onu da yedi
Ya acıkmış herhalde napsın , size ayak uydursa aç kalırdı.. ne o el kadar ekmekle karın mı doyarmış , iyi yapmış ohh KatıkBurger yapmış.

Afiyet Olsun :shock:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

valla ben o bi hamburgeri yesem o gün bana yeter...maşallah nazar değmesin aklıma BEDIRHAN GÖKÇE'NIN YEYOM YEYOM DOYEMEYOM DOKTOR BEY şiiri geldi....
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

maşallah :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

e e ne diyelim siz siz olun yusuf a bu öğün bendensin demeyin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
gülyabani

Mesaj gönderen gülyabani »

:shock: :shock: hadi yaa... :shock: :shock:

Allah tan bide ekmek arası yaptığı hamburgeri bi daha ekmek arası yapmamış bunada şükür.. :roll:
[align=center][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/10774/bukadarmzorbe7.gif[/img][/align]
Kullanıcı avatarı
(SQ)-(EQ)

Mesaj gönderen (SQ)-(EQ) »

*CICIKIZ* yazdı:maşallah :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

e e ne diyelim siz siz olun yusuf a bu öğün bendensin demeyin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

evet cicikız biz de o kelimeyi söylememek için çok dikkatli konuşuyoruz. Malum, ona yemek ısmarlama ya kalksak bir aylık yemek paramızı lokantada bırakıp geri dönmemiz gerekecek :mrgreen:

bide BIDIBIDI KatıkBurger çok güzel uymuş yaa :)

Allah tan bide ekmek arası yaptığı hamburgeri bi daha ekmek arası yapmamış bunada şükür..

:gözler: allahtan :mrgreen: :mrgreen:

“Bidibidi Muhabbet” sayfasına dön