1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Federasyon'dan Süreyya'ya Iyi Haber

Gönderilme zamanı: 10 Eyl 2006, 03:11
gönderen BIDIBIDI
Cezası geçen ay sona eren Süreyya Ayhan Kop'un 2007 yılı antrenman programı, Atletizm Federasyonu tarafından kabul edildi.

Resim Uluslararası Doping Merkezi üyelerine, numune vermediği gerekçesiyle 2 yıl pistlerden uzak kalan ve cezası geçen ay sona eren Süreyya Ayhan Kop'un 2007 yılı antrenman programı, Atletizm Federasyonu tarafından kabul edildi.

Federasyon Süreyya Ayhan Kop'un sadece 11 aylık kamp talebini 2 ayı şimdi, 2 ayı da Ağustos 2007'de Japonya'da yapılacak Dünya Şampiyonası öncesi olmak üzere 4 aya indirdi.

Süreyya Ayhan Kop'un 11 aylık bu kamp isteğinin, sponsor bulunması halinde yeniden gündeme geleceği ve sponsorluklar sayesinde bu sürenin milli atletin istediği süreye çekileceği bildirildi.

YÜCEL KOP'A IZIN ÇIKMADI

Bu arada milli atletin antrenörü ve eşi Yücel Kop'a ise federasyondan kamp için izin çıkmadı.
Federasyon, Yücel Kop'un hakkındaki soruşturma bitene kadar kendisine kamp programı veremeyeceğini, ancak soruşturmanın ardından programa dahil edileceğini açıkladı.

Bu arada Süreyya Ayhan Kop'un kamp masraflarının 30 bin Dolar tutarında olduğu öğrenildi
BIDIBIDI yazdı:30 bin dolar mı? :shock: :shock: Bu nasıl bir iş? zaten yediğine, içtiğine dikkat ediyor.. Bu kadar masrafı nasıl yapmış anlamadım.

Gönderilme zamanı: 28 Eyl 2006, 23:25
gönderen siyahbeyaz
30bin$ doları bana versinler... şampiyonluğun garantisini verim:)