Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Federasyon'dan Süreyya'ya Iyi Haber

Spor Bölümü ile ilgili bilgileri Bu Bölümden Paylaşıyoruz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Federasyon'dan Süreyya'ya Iyi Haber

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Cezası geçen ay sona eren Süreyya Ayhan Kop'un 2007 yılı antrenman programı, Atletizm Federasyonu tarafından kabul edildi.

Resim Uluslararası Doping Merkezi üyelerine, numune vermediği gerekçesiyle 2 yıl pistlerden uzak kalan ve cezası geçen ay sona eren Süreyya Ayhan Kop'un 2007 yılı antrenman programı, Atletizm Federasyonu tarafından kabul edildi.

Federasyon Süreyya Ayhan Kop'un sadece 11 aylık kamp talebini 2 ayı şimdi, 2 ayı da Ağustos 2007'de Japonya'da yapılacak Dünya Şampiyonası öncesi olmak üzere 4 aya indirdi.

Süreyya Ayhan Kop'un 11 aylık bu kamp isteğinin, sponsor bulunması halinde yeniden gündeme geleceği ve sponsorluklar sayesinde bu sürenin milli atletin istediği süreye çekileceği bildirildi.

YÜCEL KOP'A IZIN ÇIKMADI

Bu arada milli atletin antrenörü ve eşi Yücel Kop'a ise federasyondan kamp için izin çıkmadı.
Federasyon, Yücel Kop'un hakkındaki soruşturma bitene kadar kendisine kamp programı veremeyeceğini, ancak soruşturmanın ardından programa dahil edileceğini açıkladı.

Bu arada Süreyya Ayhan Kop'un kamp masraflarının 30 bin Dolar tutarında olduğu öğrenildi
BIDIBIDI yazdı:30 bin dolar mı? :shock: :shock: Bu nasıl bir iş? zaten yediğine, içtiğine dikkat ediyor.. Bu kadar masrafı nasıl yapmış anlamadım.
Kullanıcı avatarı
siyahbeyaz
KARA LISTE
KARA LISTE

Mesaj gönderen siyahbeyaz »

30bin$ doları bana versinler... şampiyonluğun garantisini verim:)
sen hiç fark etmeden kalp kırmadın m? merak edip vicdanına sormadın mı? ne yaptım ben sana bu kadar? nihayet bende bir anadan doğmadım mı?...

“Spor Dünyası Genel” sayfasına dön