Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Yıldırım'dan gazeteciye hakaret!

Spor Bölümü ile ilgili bilgileri Bu Bölümden Paylaşıyoruz.
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Moskova'ya giden Aziz Yıldırım kendisini görüntüleyen gazeteciye ağır hakaretlerde bulundu.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberinde Azeri uyruklu ismi öğrenilemeyen bir menejerle öğle saatlerinde dış hatlar terminaline geldi. Fenerbahçe başkanı, bilet ve bagaj işlemlerini yaptırdıktan sonra yanındaki kişi ile bir kafede uçağın kalkış saatini beklemeye başladı. Yıldırım, bu sırada bir gazetecinin kendisini görüntülediğini fark etti. Sinirlenerek gazetecinin yanına gelen Yıldırım, ''Özel hayatımla ilgili niye çekim yapıyorsun'' diye sordu. Basın mensubundan 'Kamuya mal olmuş birisiniz. Transfer görüşmesine gidiyorsunuz diye çekiyorum'' cevabını alınca, ''Terbiyesizlik etme. Hepiniz şerefsizsiniz. Git diğer gazetecilere de söyle'' şeklinde hakaret edip, gitti.

Şok sözler üzerine gazeteci de Aziz Yıldırım'a, ''Gazetecilere niye hakaret ediyorsunuz. Hepiniz şerefsizsiniz diyorsunuz. Kamuya mal olmuş bir insansınız. Ben sizi görevim icabı çekiyorum'' dedi. Yıldırım, bu sözleri de, ''terbiyesizlik olarak' değerlendirdi.

Yanındaki kişiyle birlikte görüntülenmemeye özen gösteren Yıldırım, daha sonra THY'nin TK 1415 sefer sayılı uçağı ile Moskova'ya hareket etti.

“Spor Dünyası Genel” sayfasına dön