Yıldırım'dan gazeteciye hakaret!

Spor Bölümü ile ilgili bilgileri Bu Bölümden Paylaşıyoruz.
Cevapla
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye
Mesajlar: 700
Kayıt: 14 Ara 2008, 00:16
Elindeki Nakit: Kilitli

Yıldırım'dan gazeteciye hakaret!

Mesaj gönderen Fachmann » 30 Ara 2008, 08:25

Yıldırım'dan gazeteciye hakaret!
Moskova'ya giden Aziz Yıldırım kendisini görüntüleyen gazeteciye ağır hakaretlerde bulundu.
Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, beraberinde Azeri uyruklu ismi öğrenilemeyen bir menejerle öğle saatlerinde dış hatlar terminaline geldi. Fenerbahçe başkanı, bilet ve bagaj işlemlerini yaptırdıktan sonra yanındaki kişi ile bir kafede uçağın kalkış saatini beklemeye başladı. Yıldırım, bu sırada bir gazetecinin kendisini görüntülediğini fark etti. Sinirlenerek gazetecinin yanına gelen Yıldırım, ''Özel hayatımla ilgili niye çekim yapıyorsun'' diye sordu. Basın mensubundan 'Kamuya mal olmuş birisiniz. Transfer görüşmesine gidiyorsunuz diye çekiyorum'' cevabını alınca, ''Terbiyesizlik etme. Hepiniz şerefsizsiniz. Git diğer gazetecilere de söyle'' şeklinde hakaret edip, gitti.

Şok sözler üzerine gazeteci de Aziz Yıldırım'a, ''Gazetecilere niye hakaret ediyorsunuz. Hepiniz şerefsizsiniz diyorsunuz. Kamuya mal olmuş bir insansınız. Ben sizi görevim icabı çekiyorum'' dedi. Yıldırım, bu sözleri de, ''terbiyesizlik olarak' değerlendirdi.

Yanındaki kişiyle birlikte görüntülenmemeye özen gösteren Yıldırım, daha sonra THY'nin TK 1415 sefer sayılı uçağı ile Moskova'ya hareket etti.


Cevapla

“Spor Dünyası Genel” sayfasına dön