Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Helalleşti ve gitti

Spor Bölümü ile ilgili bilgileri Bu Bölümden Paylaşıyoruz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Helalleşti ve gitti

Mesaj gönderen cr@zy »

Ermenistan maçının ardından futbolcularıyla bir araya gelen Fatih Terim, “Sizleri istemeden kırdıysam özür diliyorum. Hakkınızı helal edin” dedi, Rüştü ve Tuncay da teşekkür edip, hocalarından helallik aldı

Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, dün Bursa’da duygusal bir konuşma yaparak ay-yıldızlılarla vedalaştı, herkesle helalleşti.
Ermenistan maçının hemen ardından tüm çalışanları ve futbolcuları bir araya getiren Fatih hoca, “Hepimiz benim evlatlarımsınız. Sözlerle büyük başarılara imza attım. Bu süreçte sizi istemeden kırdıysam, üzdüysem özür diliyorum. Ama bunlar hep takımın iyiliği içindi. Bir babanın evladına söylediği uyarılar olarak kabul edin. Biz bir aileyiz. Her zaman da bir arada olacağız. Her sıkıntınızda yanınızda, telefonun diğer ucunda olacağım. Hakkınızı helal edin” diye konuştu.
Takım adına konuşan Rüştü ve Tuncay da, “Öğrettikleriniz ve yaşattıklarınız için esas biz size teşekkür ediyoruz. Siz hakkınızı helal edin” ifadesini kullandılar.
Terim yardımcılarıyla birlikte yaptığı basın toplantısında da şöyle konuştu:
- Bugünkü sonuç, ne benim, ne arkadaşlarımın, ne ülkemizin düşündüğü değildi. Istediğimizin çok gerisindeyiz. Bizim olduğumuz ortamlardan herkesin başarı beklediğinin ben de farkındayım. Alıştırdık... Onun ceremesini de biz çektik. Zaferlerde hasarlar oluyor.
- Yabancı oyuncular başarılarımda tabii ki önemliydi ama Türk oyuncular daha önemliydi. Allah onlardan razı olsun.
- (Kulübeden çıkmamasıyla ilgili) 10 kişi kalıncaya kadar o kadar muhteşem oynadılar ki, çıkmaya gerek kalmadı. Ben de veda ettim herhalde.
- Açıkçası insan sevdiklerinden ayrılırken kolay ayrılamaz. Benim de sevdiklerimden biri futbolcularım... Kolay değil. 1 sene önce bu ülkeyi hiç içeri sokmadı bu takım. Bunlardan ayrılmak da kolay olmuyor.
- Zaman zaman ben de insan olduğumu hatırlıyorum. Duygularım olması kadar doğal bir şey yok. Hayatta gerçekler var. Sevdiklerinden ayrılmak kolay değil.
- (Bir gazetecinin “meslek hayatınızı böyle önemli bir maçla noktaladınız” demesi üzerine) Meslek hayatımı noktalamadım. Daha çok var. Allah nasip ederse beraber görecekleriniz var.
- Biz ülkemizden aldıklarımızı ülkemize borçlu olarak kalan biri olarak vermek isteriz. Ileride bir gün milli takıma 3. kez, 4. kez gelebilirim. Ülkemizin hizmetindeyiz. Her zaman da böyle olacaktır. Ülkemiz bizden nerede hizmet isterse orada olurum.
- Federasyon yönetimi ile aramızda bir kırgınlık dargınlık yok. Biz böyle güzel ayrılmayı da öğrenmemliyiz.
- Herkese sevimli gelmeyebilirim. Böyle bir çabam da olmadı. Zaten muhalefet de olmasa o zaman doktora gözükmek lazımdır. Bence hareketlerim ego ile alakalı değil. Duruşum ve doğruları söylememi böyle değerlendiriyorlar. Ben anlatıldığı gibi değilim.
- Terim olmaktan gurur duyuyorum. Mutlaka hatam olmuştur. Olmaya da devam edecektir. Çünkü eylem yapıyorum elimi taşın altına sokuyorum. 1000 kere hayata gelsem, 1000 kere Terim olmak isterim.
- Ben bu ülkenin evladıyım. 1900 yılın başı, 2000 milenyum. Bu araya bir bakın. Tarih söylüyor. Tarihleri silip atamazsınız. Ay karanlıkta da parlar diyorum. Başka bir şey demiyorum.
- Maçtan sonra Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli aradı. Çok hoş şeyler söylediler. Çok memnun oldum.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Re: Helalleşti ve gitti

Mesaj gönderen cr@zy »

cr@zy yazdı:[Bizim olduğumuz ortamlardan herkesin başarı beklediğinin ben de farkındayım. Alıştırdık... Onun ceremesini de biz çektik. Zaferlerde hasarlar oluyor.

Üzüldüm şu adama yaa :(
Kullanıcı avatarı
Prens
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen Prens »

üzülecek bişey yok gs ile ektiğini yedi bitirdi fatih terim buraya kadarmış.
Resim

“Spor Dünyası Genel” sayfasına dön