Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Vurgun - Cemal Safi

Bu bölümde duygusal flashları bizimle paylaşacak, Animasyonlu şiirler izleyecek ve uzaklara dalıp maziyi yad edeceksiniz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Vurgun - Cemal Safi

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Ya harika bir şair, kendisi ile tanışma, imza alma fırsatım olmuştu bi-kaç sene önce,

Zevkle okuyup, hayran kaldığım şiirlerin çoğunda, neredeyse hepsinde imzası var CEMAL SAFI nin.

Keşke böyle programlar olsa da , bu tür üstadları doya doya izlesek.

Efendim sözü uzatmadan, ödüllü şiir ve bestesi ile, Cemal Safi Vurgun adlı şiiri dile getiriyor.

Iyi seyirler.

[video width=400 height=350]http://video.bidibidi.com/duygusal/cemalsafivurgun.wmv[/video]
*YAREN*
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen *YAREN* »

Harika bir şiir. Şiiri dinlerken offfffffffff çekmek bu kadar mı güzeldir?

Harika bir çalışma, mükemmel bir şiir. Adeta mest oldum dinlerken. Elleriniz dert görmesin efendim...

Saygılar, hürmetler... :)
Kullanıcı avatarı
oktayzerrin
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

tebrik

Mesaj gönderen oktayzerrin »

:) çok iyi bir şair...kaliteli bir söz yazarı...örnek bir aile babası...kendisiyle Samsun AKM'deki bir konserde görüşüp tanışma fırsatım olduğu için kendimi şANSLI ADDEDIYORUM..Benim de TRT TSM REPERTUARI'na giren sözleri bana ait 25 kadar şarkım bulunuyor sanat müziğinde...teşekkürler...tebrikler...sevgi ve saygımla efenim...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

*YAREN* yazdı:Harika bir şiir. Şiiri dinlerken offfffffffff çekmek bu kadar mı güzeldir?

Harika bir çalışma, mükemmel bir şiir. Adeta mest oldum dinlerken. Elleriniz dert görmesin efendim...

Saygılar, hürmetler...
oktayzerrin yazdı:çok iyi bir şair...kaliteli bir söz yazarı...örnek bir aile babası...kendisiyle Samsun AKM'deki bir konserde görüşüp tanışma fırsatım olduğu için kendimi şANSLI ADDEDIYORUM..Benim de TRT TSM REPERTUARI'na giren sözleri bana ait 25 kadar şarkım bulunuyor sanat müziğinde...teşekkürler...tebrikler...sevgi ve saygımla efenim...
Cemal Safi... Soyadı kadar NET , adı kadar GÜZEL...
Yorumlarınız Için Teşekkürler..

Sizleri de bilgileriniz , tecrübeleriniz , şiirleriniz ve şarkı sözlerinizle aramızda , aktif olarak görmek bize mutluluk verecektir.

Saygılarımızla
*YAREN*
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen *YAREN* »

Çok naziksiniz... Teşekkür ederim efendim... Saygılarımla...
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

gerçekten çok güzel bi şiir hele hele kendi sesinden dinlemek cemal safi'yi, olaganüstü bi duygu , ellerinize sağlık adminim :)
ResimResim
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Mesaj gönderen deniz gözlü »

sanırım problem var.. video açılmıyor.

“Duygusal - Romantik ve Şiir Flashları” sayfasına dön