Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Yarışma Ödülleri ve Eşitlik Durumları

Forumumuzca açılan ve üyelerimizin katılımları ile şenlenen çeşitli yarışmalar.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Yarışma Ödülleri ve Eşitlik Durumları

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Değerli Bidibidi sevenleri, bildiğiniz gibi yarışmalarımızla BidibidiPuan Para veriyoruz ve onları http://avm.bidibidi.com.tr sitesinde bulunan hediyeler için harcama şansı kazanıyorsunuz.

Yarışma puanları ayrı bir veritabanında kayıt altına alınmaktadır.
Yani yarışmalardan kazandığınız puanlar sistemimizde saklanmaktadır.

Sizlerin profiline Yarışma Puanları eklenmeyecektir.

Alışveriş yaptığınız zaman, profilinizdeki puanlarınızın yanısıra, yarışmalardan kazandığınız puanlarda eklenecektir.

Örnek : BidibidiPuanınız (5000) + yarışmadan kazandığınız puanlar (10000) = 15000 değerinde bir harcama yapacaksınız.

Gelelim eşitlik durumuna.

Eşitlik durumunda malesef hiç hiç kimseye ödül verememekteyiz.

Yani Bidibidi yarışmasının
Tek Birincisi, Tek Ikincisi ve Tek Üçüncüsü olacaktır.

Birden fazla 1. çıkarsa , 1.lere ödül verilmeyecek,
Birden fazla 2. çıkarsa , 2.lere ödül verilmeyecek,
Birden fazla 3. çıkarsa , 3.lere ödül verilmeyecektir.

Tüm yarışmalarımız için geçerlidir.

Saygılarımızla
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

ama adminim bende sizi eli bol cömert biri sanırdım.ne var sanki misal birden fazla birinci çıkarsa hepsine birden ödül verilsin.yada birden fazla 2. 3. cıkarsa hepsine birden ödül verilsin.aşk olsun adminim.hadi amaa biraz cömert olun. :) :)
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

bu arada adminim yarısmadan kazandığımız puanlar profile eklenmeyecekse biz yarısmadan topladığımız puanların ne kadar olduğunu nasıl bilecez ve ona göre alışveriş yapacaz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

ab-ı hayat yazdı:ama adminim bende sizi eli bol cömert biri sanırdım.ne var sanki misal birden fazla birinci çıkarsa hepsine birden ödül verilsin.yada birden fazla 2. 3. cıkarsa hepsine birden ödül verilsin.aşk olsun adminim.hadi amaa biraz cömert olun.
Muhtemelen 1 senelik işleyiş (2010 sonuna kadar) yukarıdaki gibi olacak sevgili ab-ı hayat , çünkü ileriki zamanlarda , birçok yarışma düşünülüyor ve BidibidiPuan Para sistemi , sadece bidibidi.com alanında geçerli değildir.
Bu sistem başka sitelerde de hayata geçirilmiş ve altyapısı devam etmektedir ; ama değişiklik olursa buradan belirtiriz,

ab-ı hayat yazdı:bu arada adminim yarısmadan kazandığımız puanlar profile eklenmeyecekse biz yarısmadan topladığımız puanların ne kadar olduğunu nasıl bilecez ve ona göre alışveriş yapacaz.
belirttiğim gibi, bu sistem sadece bidibidi.com sitesine özgü bir sistem değildir. Bidibidi Puan Para uygulaması Bidibidi.Com.Tr sitesinin uygulamasıdır.

Farklı modeller üzerinde düşünülmektedir.

1- Geçici müddet , Kazanılan puanları konu açarak , duyurabiliriz,
2- Profillere ayrı bir bölüm açabiliriz ve puanları oraya ekleyebiliriz.
3- Ki bunun üzerinde çalışıyoruz , tek bir siteden Extra puanlarınızı kontrol edebilme imkanı verilecektir.

3. seçenek için birkaç ay sonra çalışmalara başlanacak.

4. olarak , sizler de yarışmaları takip ederek, kaç puan aldığınızı takip edebilirsiniz.

Ama merak etmeyin bu konu için çalışılıyor, çünkü söylediğim gibi, kampanyaya katılan onlarca siteden toplanacak bir puan sistemi hazırlanıyor. Şimdilik geçici çözümlerle devam ediyoruz.
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

çok teşekkürler adminim bilgileriniz için.insanın sizin gibi iyi sevecen sıcak kanlı hoşgörülü ve sabırlı bir admini olması ne güzel.bütün güzel vasıflar sizde toplanmış sanki.hep böyle kalın emi. :) :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

ab-ı hayat yazdı:çok teşekkürler adminim bilgileriniz için.insanın sizin gibi iyi sevecen sıcak kanlı hoşgörülü ve sabırlı bir admini olması ne güzel.bütün güzel vasıflar sizde toplanmış sanki.hep böyle kalın emi.

çok sağolun ab-ı hayat, bizi bu sözlerinizle mutlu ettiniz.

Sanal bir dünyada olduğumuz için ,
Sizlere veremediğimizi sandığımız tüm içten duygularımızı hissettirmişiz demek ki...

Teşekkürlerimi sunuyorum,
Bidibidi.com 'da hep birlikte bu güzel duyguları yaşatmak dileğiyle..

“Yarışmalar” sayfasına dön