Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Iliç Türkiye'ye geri mi dönüyor?

Futbol hakkında konuşacaklarınız üsteki forumlara uymuyorsa buradan sesinizi duyurabilirsiniz.
Fachmann
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen Fachmann »

Galatasaray'dan Red Bull Salzburg takımına transfer olan Yugoslav oyuncu Sasa Iliç Bursaspor yönetimi ile görüştüğünü belirterek "Bursaspor'a sempatim var" dedi.
Bursaspor'un, Galatasaray'dan Avusturya ekibi Red Bull Salzburg'a 900 bin Avro'ya transfer olan Sasa Iliç ile yaptığı transfer görüşmelerinde son aşamaya gelindi. Yeşil- beyazlı yönetim Yugoslav oyuncuyu renklerine bağlayarak kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Türkiye'de oynadığı dönemlerde Bursaspor'a sempatisi olduğunu belirten Iliç transfer konusuyla ilgili olarak "Bursaspor'u oynadığı maçlardan biliyorum. Büyük bir camia. Ateşli bir taraftarı var, bu en büyük ayrıntı, çünkü tribünler bir futbolcuyu ateşlemesini çok iyi biliyor. Yönetimle görüşmelerimiz sürüyor. Maddi konuda anlaşmak için son aşamaya geldik diyebilirim. Anlaşma olursa ikinci devrede Bursaspor'da forma giyeceğim" diye konuştu.

Bu arada, Almanya'dan iki takımdan daha transfer teklifi alan, ancak Türkiye'de bir takıma transfer olmak istediğini belirten Iliç'in bonservisinin de elinde olduğu öğrenildi.

“Diğer” sayfasına dön