Galatasaray Spor Kulübünden Açıklama

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Cevapla
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye
Mesajlar: 1161
Kayıt: 09 Tem 2006, 12:28
Elindeki Nakit: Kilitli
Konum: Alisamiyenden

Galatasaray Spor Kulübünden Açıklama

Mesaj gönderen sessiz_firtina » 16 Eyl 2006, 01:19

Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan Şampiyonlar Ligi ilk karşılaşmamızda yaşanan ulaşım sorunlarına ilişkin olarak bazı konuların açıklığa kavuşturulması gerekmektedir.

Galatasaray Spor Kulübü’nün, gerek Istanbul Büyükşehir Belediyesi ve gerekse Istanbul Valiliği ile kurduğu ilk temaslarda ve izleyen toplantılarda, aynı stadda düzenlenen UEFA 2004-2005 Sezonu Şampiyonlar Ligi Final maçında uygulanan organizasyonun aynen tatbik edilmesini talep etmiş ve yetkililerden olumlu yanıt almıştır.

Yetkililerin verdiği güvence üzerine, Kulübümüz tarafından yapılan açıklamalarda, alınan bilgiler kamuoyuna aynen aktarılmıştır.

Karşılaşma öncesinde yapılan temaslar neticesinde bir Organizasyon Heyeti oluşturulmuş ve heyete Istanbul Büyükşehir Belediyesi’nden, Istanbul Valiliği’nden, Türkiye Olimpiyat Düzenleme Kurulu’ndan ve Galatasaray Spor Kulübü’nden yetkililer iştirak etmiştir. Heyetin toplantılarına Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Özhan Canaydın da bizzat katılmıştır.

Maç öncesi trafik organizasyonu sorumluluğunun maçı oynayacak olan kulübe ait olması mümkün değildir. Nitekim, Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan Şampiyonlar Ligi Final Maçının organizasyonunu da maçı oynayan kulüpler üstlenmemiştir.

Bundan sonra Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanacak olan karşılaşmalarda yetkililerimizin görevlerini daha titizlikle yerine getireceklerine olan inancımızı korumaktayız.

Galatasaray Spor Kulübü
Yönetim Kurulu


Cevapla

“Galatasaray” sayfasına dön