Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

"Zafere ulaşacağız"

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

"Zafere ulaşacağız"

Mesaj gönderen cr@zy »

"Zafere ulaşacağız"

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel, "Sezon sonunda mutlu sona, zafere ulaşacağımıza inanıyorum" dedi.

Türk Telekom Arena'nın localarının tanıtıldığı törende basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Üstünel, Fenerbahçe ile yaptıkları derbi karşılaşmada yaşanan olayların üzücü olduğunu ifade ederek, "Iki güzide kulübümüze yakıştıramadığımız olaylar yaşandı. Tekrarlanmaması en büyük dileğimiz" diye konuştu.
Sezon sonunda mutlu sona ulaşacaklarını vurgulayan Üstünel, "Zafere ulaşacağımıza inanıyorum. Geçen sezon ne olduysa bu sezon da öyle olacak" dedi.
Haldun Üstünel, Istanbul Büyükşehir Belediyesi ile yaptıkları maçın ardından Arda'nın, stadın güvenlik görevlileriyle yaşadığı olayla ilgili olarak ise şöyle konuştu:
"Arda genç bir kardeşimiz. O da bazı duygular besliyor. O hisleri takım arkadaşlarıyla paylaşmak için soyunma odasına gitmek istemişti. Bizim bulunduğumuz kapıdan girmek isterken, bir fiziksel müdahaleyle karşılaştı. Tatsız söylemlerde bulundular. Yaşının genç olması nedeniyle içine sindiremedi, farklı tarzda yaklaşımlarda bulundu. O da üzüntüsünü yaşıyordu. Biz araya girerek, oradaki görevli arkadaşla olayı tatlıya bağladık. Çok fazla speküle edilmemesi gerekiyor. Tabii Arda'nın da bazı olayların bilincinde olması gerekiyor. Cezalı bir oyuncunun orada bulunmaması gerekiyor. Biz kendisine telkinde bulunduk."
"Arda'ya yeni bir ceza gelebilir mi?" şeklindeki soruya ise Üstünel, "Biz, bir ceza geleceği inancında değiliz, çünkü milli takım seviyesine gelmiş üst düzey bir oyuncunun bu kadar cezalarla yıldırılmaması gerekiyor. Çok üstüne gidilmemesi gerekiyor. O, Galatasaray'ın ve Türk Milli Takımı'nın gelecekteki en büyük yıldızı. Onun için futbola küstürmemek gerekiyor. Bu nedenle daha duyarlı davranacaklarına inanıyorum" şeklinde yanıt verdi.
Transfer çalışmalarını teknik heyet ile birlikte sürdürdüklerini de kaydeden Üstünel, "Gelecek sezonun planlamasını yapıyoruz. Belirlediğimiz bazı isimler doğrultusunda temaslarımız devam ediyor ama şu an için netleşmiş birşey yok. Şu an tek hedefimiz var, o da geçen seneki mutluluğu tekrar yaşamak" şeklinde konuştu.
Bir basın mensubunun, Ayhan ve Hasan Şaş ile sözleşme imzalanıp imzalanmayacağına dair bir sorusu üzerine Üstünel, "Kulüpte yönetim kurulu olarak ortak aldığımız bazı kararlar var. Bu kararlar doğrultusunda sezon sonunu tamamlamadan oyuncularımızla görüşme niyetimiz yok. Tamamen son 6 maçımıza kilitlendik. Bu nedenle, şu anda transferi gündeme getirmek istemiyoruz" dedi.
Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Haldun Üstünel son olarak, kulübün eski başkanlarından Faruk Süren'in kendisine yönelik eleştirilerinin hatırlatılması üzerine, "Galatasaray'da hiyerarşik bir düzen var. Bu nedenle, senelerce Galatasaray'a başkanlık yapmış, hizmet etmiş birisine cevap verme lüksümüz olamaz. Kendisiyle birçok ortamda birlikte oluyoruz. Ben kendisine bir telefon kadar yakınım. Böyle söylemleri basın aracılığıyla değil, beraber olduğumuz ortamda iletmesini tercim ederdim" diye konuştu.

fanatik

“Galatasaray” sayfasına dön