Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Planımız kazanmak

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Planımız kazanmak

Mesaj gönderen cr@zy »

Teknik Direktör Bülent Korkmaz eksiklerin arkasına sığınmayacaklarını vurguladı, “Galatasaray her şartta kazanmak için oynar. Maça her şeyimizle hazırız. Türkiye’nin pozitif enerjisiyle bunu sahada göstereceğiz” ifadelerini kullandı

Galatasaray Teknik Direktörü Bülent Korkmaz, eksikleri mazeret olarak görmediklerini belirterek kazanma planıyla sahaya çıkacaklarını söyledi.
HSV NordBank Arena Stadı’nda basın toplantısı düzenleyen Korkmaz, “Hamburg’a karşı Türkiye ve Galatasaray için önemli maçlardan bir tanesini oynayacağız. Bu maça takım olarak her şeyimizle hazırız. Tabii ki, Almanya’da şampiyonluğa oynayan Hamburg’a saygımız var. Biliyoruz ki burada kendi vatandaşlarımız olacak. Stadın yarısını hatta belki biraz daha fazlasını bizim taraftarımız dolduracak. Bu da bizim için büyük bir avantaj. Bu avantajı da en iyi şekilde kullanıp evimize dönmek istiyoruz” dedi.
Cim-Bom’un hocası, Meira’nın transferiyle ilgili bir soru üzerine, “Öncelikle Meira’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Benim için her oyuncu değerlidir. Tabii ki sahaya 11 kişi çıkacağız. Bizim de kendimize göre planlarımız var. Hayatım boyunca mazeretlerin arkasına sığınmadım. Önemli olan dimdik ayakta kalmaktır” açıklamasını yaptı.

‘Feldkamp’ın düşüncesi’Bülent Korkmaz, Feldkamp’ın, Hamburg’u favori gösteren açıklamasının hatırlatılması üzerine ise “Ben takımın teknik direktörüyorum. O ise teknik danışman. Tabii herkesin kendine göre fikirleri olabilir. Ama bizim düşüncemizde turu geçmek var. Hamburg’u ben ve yardımcılarım izledik. Ümit Özat’la da görüştüm. Biz maça hazırız. Türkiye’nin pozitif enerjisiyle bunu sahada göstereceğiz” ifadelerini kullandı.
Öte yandan Hamburg karşılaşması öncesi Başkan Adnan Polat ve yöneticiler alarma geçti. Sarı-kırmızılılar, dün takımla bir araya gelerek son uyarılarını yaptı. Bu arada Polat’ın, Bordeaux maçı öncesi yaptığı gibi bugün takımla öğle yemeğinde buluşacağı öğrenildi.

“Galatasaray” sayfasına dön