Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Beklıyorum...

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Beklıyorum...

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

Gerets, yönetimden yabancı konusunda garanti aldığını söyleyerek kim ne derse desin, yabancımız 2-3 gün içinde imza atacak diye konuştu

Noktayı koydu
Yılan hikayesine dönen yabancı transferine, teknik direktörü Eric Gerets son noktayı koydu. Belçikalı çalıştırıcı 2 isimde yönetim ile fikirbirliğine vardıklarını, üçüncü isim konusunda ise çalışmaların sürdüğünü belirterek “Bana söz verdiler. Basına yaptıkları açıklama beni ilgilendirmez. 31 Ağustos’a kadar yeni yabancımız mutlaka gelecek. Yöneticilerimiz bu konuda bana söz verdi.” dedi.

Duscher veya Custodio
Gerets’in bahsettiği iki ismin Deportivolu Duscher ile Sporting Lizbonlu Custodio olduğu öğrenilirken bu iki oyuncudan birinin önümüzdeki günlerde Istanbul’da olacağı bildirildi. Belçikalı teknik direktör Gaziantepspor maçında çok pozisyon yakaladıklarını belirterek “ Takım olarak daha dikkatli olmalıyız. Pozisyonları bu kadar harcamamalıyız”dedi.

‘Takım olmayı öğrendik’
Deneyimli teknik direktör hiçbir şartta oyuncularını suçlamayacağını belirterek “Beni tanıyan bilir, kimseyi suçlayamam çünkü kazandığımız zaman da takım olarak başarıyı paylaşıyoruz. Eminim bu hep böyle devam etmeyecek, ligin ilerleyen haftalarında şansımız dönecek. Çünkü biz takım olmayı öğrendik. Mutluluğu da üzüntüyü de hep birlikte paylaşıyoruz. Aynen her ailede olması gerektiği gibi...” diye konuştu.

‘Şükür şanslı olsaydı...’
Forvet hattında son maçlarda şanssız olduklarını üzerine basa basa söyleyen başarılı teknik adam “Nedense bu sezon daha fazla pozisyon buluyoruz ama maalesef atamıyoruz. Hakan önceki gün çok kaçırdı. Ancak Şükür biraz daha şanslı olsaydı, ligde 8-10 gol atmıştı. Golcülerimin bundan sonra şansları iyi değerlendireceğini umuyorum” diyerek sözlerine son verdi.

Gökşen’den anında yanıt
Teknik direktör Eric Gerets’in kesin olarak bir yabancı oyuncu transfer edeceklerini söylemesine karşılık olarak Sarı-Kırmızılı yönetimden buna çelişen bir açıklama geldi. Yönetici Fatih Gökşen transfer konusunda çok geç kaldıklarını belirterek “Zamanımız az kaldı, transfer yapmamız gerçekten zor. Takımda zaten herkes yerini buldu” diyerek kafaları karıştırdı. Gökşen ayrıca, Arda’dan övgü dolu sözlerle bahsederek “Arda Türkiye’de bir numara. En büyük transferden daha iyi” yorumunu yaptı.

“Galatasaray” sayfasına dön