Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Bağırıyorsam nedeni var

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Bağırıyorsam nedeni var

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

Maç içinde defanstaki arkadaşlarıyla diyaloglarının yanlış yorumlandığını söyleyen Mondragon, defansımız Türkiye’nin en iyisi dedi

‘Çok mutluyuz’
Mleda Boleslav karşısında yaptığı kurtarışlarla kalesinde devleşen Frayd Mondragon Şampiyonlar Ligi’ne katılacak olmanın kendilerini çok mutlu ettiğini söyledi. Deneyimli file bekçisi iki sene boyunca Şampiyonlar Ligi’ne gidememenin eksikliğini hissettiklerini belirterek “Galatasaray Şampiyonlar Ligi’ne ait bir takım. Yuvamıza geri döndüğümüz için ben ve takım arkadaşlarım gerçekten çok mutluyuz” yorumunu yaptı.

Defanstan mumnunum
Maç içinde defanstaki arkadaşlarıyla arasında geçen diyalogların yanlış yorumlandığına dikkat çeken Mondragon şunları söyledi: Ben defansımdan çok memnunum. Bizim defansımız benim için Türkiye’nin en iyisi. Benim görevim sadece kalecilik değil takım arkadaşlarımı uyarıp onlara pozisyon oldırmak. Kimse benim ikazlarımın altında birşey aramasın. Bizi bu tip dedikodularla yıpratamazlar. Bu arada Aslan dün yaptığı çalışmayla Antep maçı hazırlıklarını sürdürdü.

“Galatasaray” sayfasına dön