Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Cem Papila Paşa Çocuğu mu?

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Cem Papila Paşa Çocuğu mu?

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Galatasaray ikinci Başkanı Adnan Polat, Vestel Manisaspor maçını yöneten Cem Papila için zehir zemberek açıklamada bulundu: Bu adam paşa çocuğu mu?
Resim Adnan Polat, Vestel Manisaspor maçını yöneten Cem Papila için zehir zemberek açıklamada bulunarak, "Bu adam torpilli mi" diye konuştu.

Galatasaray’da Papila öfkesi... Sarı kırmızılı yönetim Manisa maçının hakemini eleştiri yağmuruna tuttu. Herkes Papila’yı topa tutuyor. Başkan Yardımcısı Adnan Polat, Papila hakkında zehir zemberek açıklamalarda bulundu. 3 ay önce hakem Cüneyt Çakır’ı hedef alan Polat, bu kez Cem Papila için "Bu adam hakem falan olamaz. Ben inanmıyorum. Ne bu kardeşim torpilli mi?" yorumunu yaptı.

Sarı kırmızılı yönetici maçın hemen ardından Istanbul’a dönerken uçakta etrafındakilere dert yanarak, Papila’nın kötüden de öte bir maç yönettiğini ifade etti. Adnan Polat, karşılaşmada 2 net penaltılarının verilmediğini belirtirken "Adam maçı katletti. Ben böyle birşey görmedim. Cem Papila, ikinci yarı 2 tane yoldan geçen insanın bile çalacağı penaltıyı vermedi" diye konuştu.
Papil0’nın çok net pozisyonlara düdük çalmadığını ve alakasız bir anda penaltı noktasını gösterdiğini dile getiren Polat, "Bu Cem Papila hakem falan olamaz. Nasıl hakem olmuş, ben inanamıyorum. Belli ki adamın kapasitesi bu maçı yönetecek kadar yeterli değil. Bu adamın amcası, dayısı yada babası general mi yoksa paşa mı? Kesin torpilli bu adam. Birinin tanıdığıdır" dedi.

Kaynak:Hürriyet

“Galatasaray” sayfasına dön