Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Yapılmayanı yapmak istiyoruz

Galatasaray hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
aslan_şampiyon
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Yapılmayanı yapmak istiyoruz

Mesaj gönderen aslan_şampiyon »

R.Sedat Incesu: 'Yapılmayanı Yapmak Istiyoruz'

Rakiplerine bir kez bile yenilmeden, namağlup olarak şampiyonluğa ulaşan Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı'nın antrenörü Remzi Sedat Incesu, sitemize yaptığı özel açıklamada takım olarak yapılmayanı yapmak istediklerini söyledi.

"Şampiyonluğumuz öncelikle tüm Galatasaray camiasına hayırlı olsun diyorum. Zaten Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu'ndan sonra bu şampiyonluğa ulaşamasaydık ayıp olurdu. Kulübümüze, takımımızın tüm üyeleri adına da çok teşekkür ediyorum.

Şimdi bu şampiyonluk sevincini yaşamak, biraz olsun dinlenmek istiyoruz. Bir ay kadar sonra da Kıtalararası Şampiyonluk için çalışmalara başlayacağız.

Bu çocuklara destek verildiğinde neler başardıkları görülüyor. Sezon başında Italya'nın en büyük kupasını kazandık, Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olduk, Sinan Erdem Turnuvası'nı kazandık, Lig şampiyonu olduk... Ciddi anlamda destek verildiğinde bu çocukların yapamayacağı bir şey yok. Işallah buna Kıtalararası Şampiyonluğu da ekleyerek Türkiye'de yapılmayanı yapmak istiyoruz. Bunu da Galatasaray Spor Kulübü ile beraber yaptığımız için gurur duyuyorum."

“Galatasaray” sayfasına dön