Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

2007 / 2008 Sezonu Için Yapılan Transferler.

Fenerbahçe hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

2007 / 2008 Sezonu Için Yapılan Transferler.

Mesaj gönderen sTRaLiS »

Ilk haber Dünya basınına bomba gibi düşen Roberto Carlos! Camiamıza hayırlı olsun..

Resim

Fenerbahçemiz, Real Madrid'de oynayan Brezilyalı futbolcu Roberto Carlos'u renklerine bağladı. Dün gece geç saatlerde Türkiye'ye gelen menajeri Dino Pasalic ile her konuda anlaşma sağlandığını ve önümüzdeki günlerde oyuncunun Türkiye'ye geleceğini açıklayan asbaşkanlarımızdan Murat Özaydınlı " Fenerbahçe geleneklerine uygun bir oyuncuyu renklerimize bağladık. Herkesin Başkanımız Aziz Yıldırım'a teşekkür etmesi lazım. Geçmişte sıradan bazı oyuincuları bile konuşurken bir hayli zorlanıyorduk. Ne mutlu ki bugün efsane olmuş oyuncuları bile transfer ederken artık hiç zorlanmıyoruz. Çünkü yaklaşık 2 yıldır bütün ülkelerde Fenerbahçe konuşuluyor. Bu hepimiz için önemli bir hedef. Bu düşünce daha da büyüyecek. Roberto için transfer görüşmemiz 15-20 dakikayı geçmedi.Prensiplerimizi anlattık ve transfer bitti. zaten Dino geç saatlerde Türkiye'ye geldi. Başkanımız ve ben stadyumda yapılan gösterilerin provasını izledik. Daha sonra birlikte yemek yedik ve transfer gerçekleşti.Bu Fenerbahçe camiasının gücüyle oluyor. Bu sinerjiyle oluyor bütün bu transferler" dedi. FBTV'den yapılan canlı yayınla açıklanan transferde Asbaşkanımız Murat Özaydınlı, yöneticimiz Neşet Yalçın, Roberto Carlos'un menajeri Dino Pasalic daha sonra efsane oyuncu Carlos'a telefonla canlı bağlanarak onun görüşlerini aldı. Roberto Carlos`un menajeri Dino Pasaliç ise, Roberto Carlos`un geçtiğimiz yıl Fenerbahçe`ye gelmek istediği fakat sözleşmesi nedeniyle geçen yıl gelemediğini söyledi. Pasaliç; "Carlos geçtiğimiz yıl gelecekti. Fakat sözleşmesi sürüyordu. Bu yüzden bu yıl için Fenerbahçe`ye söz verdi. Carlos söz verirse tutar" dedi.

Resim

Wederson Imzaladı

Fenerbahçemiz Ankaraspor`dan transfer ettiği Wederson`a resmi sözleşme imzalattı. Takımımızın yurt içindeki ilk transferi Gökçek Vederson oldu.

Wederson Şükrü Saracoğlu Stadyumu basın odasında düzenlenen imza töreninde camiamıza gelmekten dolayı mutlu olduğunu ifade ederken, "Çok çalışmak istiyorum. Inşallah herkes mutlu olur. Oynamak çok istiyorum." dedi.

Wederson Roberto Carlos transferi ile ilgili olarak `Çok büyük bir transfer, umarım Carlos ile iyi arkadaş olurum` dedi. Öte yandan yetenekli futbolcu Fenerbahçemiz`in kendisine transfer teklifi ettiğinde ne düşündüğü sorusuna ise gülerek `Hemen gitmet, çabuk` ifadeleriyle cevap verdi.

Öte yandan Asbaşkanımız Mahmut Uslu Wederson ile atılan imzanın 3 yıllık olduğunu da belirtti.

Colin Kazım Richards FENERDE.

Sheffield United'dan transfer ettiğimiz Colin Kazım Richards bugün sabah saatlerinde Acıbadem Hastanesi'nde bir dizi sağlık kontrolünden geçti. Colin Kazım efor testini beklerken Türk gazetelerinde kendisi ile ilgili haberleri de inceledi. Sağlık kontrolünü tamamlayan Colin Kazım Richards imza töreni için idari menajerimiz Volkan Ballı ile birlikte hastaneden ayrıldı.

Resim

Fenerbahçemizin yeni transferi Colin Kazım Richards, Fenerbahçe'yi tercih etmesinin kendisi için çok kolay bir karar olduğunu ve Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiği için çok mutlu olduğunu söyledi. Fenerbahçemizin Ingiltere'nin Sheffeild United takımından transfer ettiği Colin Kazım Richards, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı Basın Toplantı Odasında düzenlenen bir törenle kendisini 4 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı. Imza törenine Genel Sekreterimiz Vedat Olcay ve asbaşkanlarımızdan Neşet Yalçın katıldı. Fenerbahçe'nin gençlere ve genç futbolculara önem verdiğini söyleyen Neşet Yalçın, "Kendisinin 2 yıllık Premier Lig tecrübesi var. Colin Kazım Richards ile antrenörlerimizden Önder Özen aracılığıyla temasa geçtik. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüpte oynamak istediğini bize söyledi. Sezon bitiminde Teknik Direktörümüz Zico'dan da olumlu rapor aldık. Bu sırada kendisi Milli Takım'a çağrıldı. Milli Takım hocalarımızla da temasa geçtik ve görüş aldık. Onlar da olumlu görüş bildirdi. Şimdi kendisiyle 4 yıllık mukavele imzalıyoruz. Colin Kazım Richards Fenerbahçe'ye, Fenerbahçe de Colin'e çok şey katacak" dedi.
Genel Sekreterimiz Vedat Olcay'da Colin Kazım Richards'ın gençliğine dikkat çekerek, kendisine "Hoş geldin" dedi.
Colin Kazım Richards ise Fenerbahçe'ye gelmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Colin Kazım Richards, "Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğim için mutluyum, heyecanlıyım. Burada büyük işler yapacağım. Bir an önce burada futbol oynamak için heyecanlıyım. Bu kulübün daha büyük amaçları olduğunu biliyorum. Bu amaçlar için hep birlikte çalışacağız" dedi. Daha sonra gazetecilerin soruların yanıtlayan Colin Kazım Richards, "Fenerbahçe'yi neden seçtiğimin çok olması lazım. Benim için aslında çok kolay bir karardı. Fenerbahçe ilk girişimi yaptı. Fenerbahçe kendisini daha iyi ifade etti. Fenerbahçe Müzesi'ni de gezdim. Türkiye'nin en büyük kulübüne geldim. " dedi. Rekabetin iyi bir şey olduğunu söyleyen Colin Kazım Richards, "Ben hücum alanındaki her pozisyonda rahatlıkla oynayabilirim. Rekabetin iyi bir şey olduğuna inanıyorum. Çünkü insanı daha iyi olmaya iter" diye konuştu. Colin Kazım Richards, daha sonra 8 numaralı formasını sırtına geçirerek, basın mensuplarına poz verdi.

ALI BILGIN FENERBAHÇE'DE

Resim

Fenerbahçemizin Antalyaspor'dan transfer ettiği Ali Bilgin, kendisini 3 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı. Ali Bilgin, "Bu forma için elimden geleni yapacağım" dedi.
Ali Bilgin için Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda yapılan imza törenine Genel Sekreterimiz Vedat Olcay ve Asbaşkanlarımızdan Ali Koç katıldı. Imza töreninde konuşan Ali Koç, "Epey zamandır konuşulan ve bugün resmiyete kavuşan bu transfer, kulübümüze ve camiamıza hayırlı olsun. Ali Bilgin'in başarılı olacağına ve ihtiyacımız olan bölgeyi dolduracağına inanıyorum" dedi.
Ali Bilgin'e önce "Hoş geldin" diyen Vedat Olcay da, "Ali Bilgin Antalyaspor'da başarılı oldu. Biz de kendisini bu sene transfer ettik. Kulübümüze gelecek yılarda da faydalı olacak. Hayırlı olsun" dedi.
Transferinde emeği geçen tüm Fenerbahçeli yöneticilere teşekkür eden Ali Bilgin ise, "Bu takımda olmaktan mutluyum. Bu forma için elimden geleni yapacağım. Fenerbahçe çok büyük bir camia. Antalyaspor'da oynarken, burada çıktığım maçta çok etkilendiğim bir atmosfere girmiştim" diye konuştu.
Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan Ali Bilgin, geçen sezon son maçta Antalyaspor forması giyememesi konusuna da açıklık getirdi. Ali Bilgin, "Erciyes maçında sakatlandım. Adalemde yırtık vardı. Son maçta oynamam imkansızdı. Bu konuda yanlış yorumlar yapılıyor. Sakatlığım hakkında hocamın haberi vardı. Doktorlar, kulüp yöneticileri ve hoca da bunu biliyordu" dedi.
Fenerbahçe'de dünya çapındaki yıldız oyuncularla birlikte oynama şansı bulmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Ali Bilgin, "Tam zamanında buraya geldiğimi düşünüyorum" dedi. Ali Bilgin, imzayı attıktan sonra basın mensuplarına poz verdi.

GÖKHAN GÖNÜL FENERBAHÇEDE!

Fenerbahçemizin Gençlerbirliği'nden transfer ettiği sağ kanat savunma oyuncusu Gökhan Gönül, kendisini 4 yıllığına kulübümüze bağlayan sözleşmeye imza attı. Gökhan Gönül, "Mazisi şampiyonluklarla dolu bir kulübe geldim" dedi.

Geçtiğimiz yıl Gençlerbirliği Oftaş'ta kiralık olarak oynayan ve takımının Süper Lig'e yükselmesinde önemli pay sahibi olan 22 yaşındaki genç oyuncu Gökhan Gönül için Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Basın Toplantı Odası'nda düzenlenen imza törenine Genel Sekreterimiz Vedat Olcay, Asbaşkanlarımızdan Mahmut Uslu ve Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Dinçay katıldı. Transferlerin devam ettiğini söyleyen Mahmut Uslu, "Yabancı sayısı belli oldu. Defansımızın sağ tarafında oyuncuya ihtiyacımız vardı. Şimdi Gençlerbirliği'nden Gökhan Gönül'le 4 yıllık anlaşma imzalıyoruz. Inşallah uzun yıllar Fenerbahçe'ye hizmet edecek" dedi. Genç bir oyuncunun daha Fenerbahçemize kazandırılmasından duyduğu mutluluğu ifade eden Vedat Olcay ise, "Bir yandan flaş transferler yaparken, bir yandan da istikbal vadeden genç yetenekleri kadromuza katıyoruz. Gökhan, Fenerbahçemize çok faydalı olacak" dedi.

Gençlerbirliği camiasına teşekkür eden Gökhan Gönül ise, "Mazisi şampiyonluklarla dolu bir kulübe gelmekten dolayı mutluyum. Bana kapılarını açan, beni Fenerbahçe'ye layık gören Sayın Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ederim. 5 yıllık profesyonellik yaşamımda şampiyonluklar gördüm. Inşallah Fenerbahçe'yle yeni şampiyonluklar yaşarım" dedi.

Gökhan Gönül, daha sonra, 77 numaralı formasıyla basın mensuplarına poz verdi.

Resim

Ilhan Parlak Fenerbahçe’de

Resim
Fenerbahçemiz, Kayserispor ve Ümit Milli Takımın genç yeteneği Ilhan Parlak'la anlaşmaya vardı. Bugün akşam saatlerinde Istanbul'a gelen Ilhan Parlak, Samandıra Kamp Tesisleri"nde Idari Menajerimiz Volkan Ballı tarafından karşılandı. Laktat testi devam ederken antrenmanda teknik direktörümüz Zico ve bazı oyuncularımızla tanışan Ilhan Parlak daha sonra FBTV'de canlı yayına çıktıve canlı yayından sonra diğer oyuncularımız gibi laktat testinden geçti. Fenerbahçe"ye gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Ilhan Parlak "Fenerbahçe'nin ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyordum. Ama Samandıra Tesislerinden içeri girdikten sonra bunun olağanüstü olduğunu anladım" dedi. Prensip anlaşmasına varılan Ilhan Parlak yarın sabah Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçecek.
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Hayırlı uğurlu olsun , 2007-2008 Sezonu Için Başarılar....

“Fenerbahçe” sayfasına dön