Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Nobre'ye Türk Oyuncu Lisansı Çıktı

Beşiktaş hakkındaki her şeyi burada bulacaksınız.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Nobre'ye Türk Oyuncu Lisansı Çıktı

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Beşiktaş Kulübü, Türk vatandaşlığına geçerek Mert ismini alan Brezilya asıllı futbolcusu Nobre'ye Türk oyuncu lisansı çıkarttı.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''Geçtiğimiz günlerde Türk vatandaşlığına geçerek Mert Nobre ismini alan Brezilyalı futbolcumuzun tüm işlemleri tamamlanarak Türk oyuncu lisansı çıkarıldı. Yeni ismiyle Mert Nobre, 3. haftasına girdiğimiz 2006-2007 sezonundan itibaren Türk oyuncu sıfatı ile Beşiktaş formasını giyecek'' denildi.
Resim Beşiktaş'ın Gaziantepspor ile geçen hafta oynadığı maçta kırmızı kart görerek Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 2 maçla cezalandırılan Nobre, bu haftaki Denizlispor ve gelecek haftaki Konyaspor maçlarında forma giyemeyecek. Mert Nobre, Türk oyuncu statüsüyle ilk kez 5. haftada Istanbul'daki Trabzonspor maçında sahaya çıkacak.
Kullanıcı avatarı
muratt

Mesaj gönderen muratt »

ben dıyodum bjk de bısey yok ama sen benden once koymussun devamı benden
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Bekliyoruz tabiki.. düşünceniz için sağolun..

:gözkırpma>
Kullanıcı avatarı
muratt

Mesaj gönderen muratt »

tesekkur ederım konuları koydum bıle artık 1 konu yok baya konu koydum yorum beklıyorum herkezden

“Beşiktaş” sayfasına dön