Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Rekorlarım kırıldığında neden mesaj alamıyorum?

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Rekorlarım kırıldığında neden mesaj alamıyorum?

Mesaj gönderen burakcan76000 »

Bazen rekorlarımda eksilme oluyor, ama mesaj gelmiyor ve ben hangi rekorumu kimin kırdığını bulamıyorum.bu durum rekabetide ortadan kaldırmış oluyor.çünkü o oyunu tekrar kırma şansım olmuyor.arkadaşlar bunu profillerinden ayarlamışlardır.ama bence mesaj almak istemiyolarsa almasınlar.ama birinin rekorunu kırdıklarında karşı tarafa mesaj gitmesinden yanayım...yok öyle vurkaç taktiği:) :) örnk..cr@zy, gülen
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

burakcan76000 yazdı:Bazen rekorlarımda eksilme oluyor, ama mesaj gelmiyor ve ben hangi rekorumu kimin kırdığını bulamıyorum.bu durum rekabetide ortadan kaldırmış oluyor.çünkü o oyunu tekrar kırma şansım olmuyor.arkadaşlar bunu profillerinden ayarlamışlardır.ama bence mesaj almak istemiyolarsa almasınlar.ama birinin rekorunu kırdıklarında karşı tarafa mesaj gitmesinden yanayım...yok öyle vurkaç taktiğiSmile Smile örnk..cr@zy, gülen
isteğinizde haklılık payınız elbet de var , fakat sizin de söylediğiniz gibi bu da bir taktiktir ki , sessiz sessiz avına yaklaşan avcı gibi , sizlerin rekorlarınız da kırılmaktadır... siz fark etmeden...

Bizce asıl rekabet burada başlamaktadır. Çünkü bu bir oyundur, becerinin, bilginin yanında bu şekildeki ince taktiklerde oyunu kazanma sanatına dahildir.

Ayrıca Bilgilendirme sistemi çok etkili bir sistemdir ama kişiler hiçbir şekilde deşifre olmak istemeyebilirler, bu yüzden profillerinde yapılan değişiklik çift taraflı etki göstermektedir. Ne mesaj alınır ne de gönderilir...

Siz şuana kadar ençok oyunda 1. olan oyuncusunuz.. Av nekadar çevik,atik, istekli olursa , avcı ne oyun yaparsa yapsın eli boş döner..

Av-Avcı olayı sadece bir örnektir.
Açıklayıcı olduğumuzu düşünüyoruz..

cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Benim rekorlarım kırıldığında bana msj gelmiyo evet ama karşı tarafada gitmediğini yeni öğrendim burakcan sırf senin rekorlarını kırdığımda sana msj gitsin diye o konuda bi düzeltme yapıcam profilimden merak etme :)

( bu ay senin msj kabusun olurum inşallah :bidibidi_msn5: )
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

evet adminim böyle bi taktik uygulama şansları var (vurkaç )ona saygı duyarım ama ben yinede,heyy rekorunu ben kırdım hadi geri alda göreyimm..diyenlerden yanayım :bidibidi_msn5:
cr@zy sen şu mesaj kutunu açta kim kimin mesaj kabusu oluyor görelim,bak beni kızdırdın artık hiç şansın yok :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

vay be yine sıkı bi rekabet başlıyoorrrrrrrrr :banana: :banana: .burakcan ve cr@zy arasında hadi arkadaşlar en büyük desdekciniz benim başarılar :clap: :clap:
Resim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

fahri,cr@zy ile rekabete girersek senin birinciliğin elden gidecek bak fazla kışkırtma bizi :bidibidi_msn5: hadi ama biraz daha hızlan, yavaş gidiyosun. asıl biz senin en büyük destekçiniz :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Öncelikle şunu diyim burakcan senle rekabet gerçekten güzel oluyo birbirimizi kızdırmalarımızı , kışkırtmalarımızı kaldırabiliyoruz yani oyuna oyun gözüyle bakabiliyosun buda o rekabetin zevkli geçmesini sağlıyo bu yönden sana teşekkür ederim arkadaşım :wink: .

Ikincisi fahri bu ay gerçekten senin birinci olmanı çok istiyoruz ve inşallah olursun ama burakcan doğru diyo biraz daha hızını arttır :wink: :D

Msj olayınıda düzelttim artık bende oyun skorlarımı kimin aldığını görücem ( burakcan senden fazla msj gelmesin beni bunalıma sokma :bidibidi_msn5: )
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

arkadaşlar desteklerinize teşekkürler ama benim1.likte gözüm yok gözüm yok derken varda ben panik atağım :geek: böyle rekabetlere gelemiyorum.O yüzden siz devam edin bende amigonuz olurum

hadi burakcan hadi cr@zy gösterin kendinizi :director:
Resim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

cr@zy söylediklerinin aynısını bende senin için düşünüyorum.gerçekten seninle rekabet çok güzel ve çok keyifli.bende sana teşekkür ediyorum.. bu arada fahri çok çabuk pes ettin ya..cr@zy sen devreye gir en iyisi,bayrağı sen al olmazmı? :) :)
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Üstadım ben bayrağı sen varken alamam fahri panik ataksa ben ondan daha beterim :bidibidi_msn5: Ben bu ay senin rekorlarınla uğraşmaya karar verdim :wink:

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön