Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

üyeliğimin silinmesini istiyorum.

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

üyeliğimin silinmesini istiyorum.

Mesaj gönderen fahri »

BENDE ÜYELI?IMIN SILINMESINI ISTYORUM.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ee sana noldu fahri hayırdırr ?
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

HAYIRMI ŞERMI BILMEM AMA BENDE ÜYELI?IMIN SILINMESINI ISTIYORUM.
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

tamam sen söle sebebini anlarız işte hayırmı şermi fahriiii :)
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

BIRAZ ALINGANIM GALIBA BÖYLE SANAL DÜNYALAR BANA GÖRE DE?IL HERHALDE.YADA ŞUANKI RUH HALIM ÖYLE OLDU?U IÇIN BILMIYORUM SAÇMALIYORUM GALIBA.
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Eğer bu isteğin bugün sormuş olduğun soruya cevap gelmemesi veya geç gelmesi ise üzüldüm fahri . Forumla ilgili resim ekleme , avatar değiştirme , boyutunun fazla gelmesi sorunlarını hepimiz yaşadıkki forumu gezersen benimde bu tür açtığım konular vardır zamanında en geç anlayan üyede ben olmuşumdur :) fakat sorulara anında cevap gelmesi mümkün değil fahri forum yetkilileri her an her saniye forumda değiller oldukları an zaten cevap verebiliceğimiz sorulara cevap veriyoruz . adminimiz ise sorulara en kısa zamanda cevap veren biri o yüzden bence sen gel sebeb buysa kimseye alınma ve yapamadıkların olduğu zaman sormaya devam et ne dersin ? :wink:
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

BADEM OKUDUNDA NIYE BI CEVAP YAZMADIN CR@ZY.NAPAYIM BILGISAYAR KULLANMASINI BILMIYORUM YADA KAFAM KALIN ALMIYO.AMA YOK YOK IŞTE YOOOOOK
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Yahu ben okuduğumda sen bu msjı yazmışsın hangi birine cevap yazayım fahri :) dur tamam ben o konuya gidiyom :)
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

fahri yazdı:BIRAZ ALINGANIM GALIBA BÖYLE SANAL DÜNYALAR BANA GÖRE DE?IL HERHALDE.YADA ŞUANKI RUH HALIM ÖYLE OLDU?U IÇIN BILMIYORUM SAÇMALIYORUM GALIBA.

fahri, samimi düşüncelerimi duymak istersen, bu sözü söyleyip de gezebileceğin, üye olabileceğin en iyi ve en doğru ortamdasın.. Buna emin ol.

Çünkü bizler de söylüyoruz bu ortamlar bize göre değil diye, ve öyle bir site kuralım istedik ki, işte sen ve senin gibi iyi,hoş, saygılı,sevgili ve de bu kadar duyarlı üyelerimizin olacağı bir sitemiz, bidibidimiz olsun istedik.

Biz sorulara en kısa zamanda cevap veriyoruz, öyleki arkadaşlarımda yanınızda, ki forum kullanma videolarımız bile var..

Söylediğim sözün tekrar altını çiziyorum, eğer bu şekilde düşünüyorsan

fahri yazdı:BÖYLE SANAL DÜNYALAR BANA GÖRE DE?IL HERHALDE
Doğru adrestesin. Bizlerde belki hep iyi olmak için çaba sarfettik, aramızda kötüleri barındırmak istemedik, onun ötesinde bir sürü önlemler almaya çalıştık. Internetin insanı bozan değil, insanın kendisini kaybetmeden, eğleneceği bir ortam istedik...

Ne güzel ki bunların varolduğunu biliyoruz. Öyleki üyelerimiz çok alınganlar. Buda bizi üzüyor ama, inanın mutluyuz... Sizlerle olmaktan, sizlere hizmet vermekten...
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

SEVGILI ADMIN VE CR@ZY SAMIMIYETINIZE VE ALAKANIZA TEŞEKKÜR EDERIM.AY NAPIM ÇOK ISRAR ETTINIZ KALAYIM BARIII :lol: :lol: :lol:
Resim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön