Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

merak ettim

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

merak ettim

Mesaj gönderen fahri »

bu sabah 8.30 da yeni bi üyeden mesaj gelmişti.hoş olmayan suçlayıcı bi mesajdı.benim merk ettiğim neden bi açıklama yapılmadan hemen silindiği.merakımı hoş görün ama bi açıklama yapmanız acabalarımı gidermiş olur :huh: :huh: :huh: :huh: :huh:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

fahri yazdı:hoş olmayan suçlayıcı bi mesajdı
Cevabını soruda zaten vermişsiniz..

Sizin gibi sorunun nedenlerini sormak yerine, daha ilk mesaj da hakaret içerikli cümlelerde bulunulmuştur.

Daha Ilk mesajda böyle davranan üyelerin sonraki mesajlarda nasıl davranacağını kestirmek elbetteki kolaydır.

Biz her türlü eleştiriye açığız , ama bizi eleştirirken, en azından aramızda biraz zaman geçirilmesi, site kullanımının, forum kurallarının bilinmesi gerekir.

Bu yüzden sizin de söylediğiniz gibi, üyenin hoş olmayan mesajları silinmiş, kendisinin bu siteye atacağı tüm mesajlara bloke konulmuştur.

Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

açıklamalarınız için teşekkür ederim, ama sitede bu kişiye benzeyen birinin(bana küfür eden)kişinin oyunlardaki skorları neden hala silinmedi diye merak ediyorum.o kişinin rumuzunu görmeye hiçbir şekilde görmeye tahammül edemiyorum.beni anlayacağınızı umarım.
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

fahri yazdı:açıklamalarınız için teşekkür ederim, ama sitede bu kişiye benzeyen birinin(bana küfür eden)kişinin oyunlardaki skorları neden hala silinmedi diye merak ediyorum.o kişinin rumuzunu görmeye hiçbir şekilde görmeye tahammül edemiyorum.beni anlayacağınızı umarım
söylediğiniz kişinin mesajları silinmiş, oyun galerisindeki yorumları da silinmiştir.

Biz asla bu tür olaylara tahammül edemiyoruz, ve en kısa zamanda gereğini yapıyoruz.

Oyun Skorlarıyla ilgili sorunlara ise bilindiği gibi, son haftalarda bakılmaktadır.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

ilginizden dolayı teşekkür ederim :littlerose:
Resim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön