Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

admin üyelğimin silinmesini istiyorum

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

hayırdır efemir şaka bi yanada neden üyeliğinin silinmesini istiyorsun bi sakıncası yoksa lütfen açıklayabilirmisin :cry: :cry: :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

bende gerçekten merak ediyorum..ve adminimizden rica ediyorum bu ayın birincisini efemir olarak değiştirmesini istiyorum..
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

ve hala bi açıklama yapılmadı gerçekten neler olduğunu merak ediyorum..ben son gün saat 9 da evden çıktığımda efemir epey oyunda öndeydi ve ben gece 12 den sonra gelip baktığımda site beni (muhammed2002) birinci ilan etmişti.bende şaşırdım eğer bi hata yapılmışsa düzeltilmesini rica ediyorum..ben iyi vakit geçiriyorum birincilik çokta önemli değil.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

düşünmeniz için biraz zaman vermek isterdik. aylardır bizimlesiniz gördüğüme göre de kimse gitmenizi istemiyor, tabiki biz de gitmenizi istemiyoruz. ortada bir yanlışlık olduğunu da düşünmüyoruz. umarız tekrar isteğinizi gözden geçirirsiniz.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

efemir gitmeeee :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

ben çok düşündüm kararlıyım üyeliğimin silinmesini istiyorum.gidişimin kimseyle bir ilgisi yok herkes rahat olsun yalnızca artık bıdıbıda olmak istemiyorum.admin emeklerinize sağlık.herkez kendine iyi baksın bu son mesajım....... :ciao: :ciao: :ciao: :ciao: :ciao:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

son bir sigara içelim öyle git gideceksen
ne olur yavaş iç yavaş iç dönmeyeceksen :cry: :cry: :cry:
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

ben çok düşündüm kararlıyım üyeliğimin silinmesini istiyorum.gidişimin kimseyle bir ilgisi yok herkes rahat olsun yalnızca artık bıdıbıda olmak istemiyorum.admin emeklerinize sağlık.herkez kendine iyi baksın bu son mesajım....... Cool Cool Cool Cool CoolBidiBidi.Com ©
ResimResim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Aramızdan bir kişi ayrıldı yani...Efemir bizde sana teşekkür ederiz bu zamana kadar bizimle birlikte olduğun için ama kapımız her zaman açık her zaman bekleriz, bizi unutma :wink: :P
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

betül_42 yazdı:Aramızdan bir kişi ayrıldı yani...Efemir bizde sana teşekkür ederiz bu zamana kadar bizimle birlikte olduğun için ama kapımız her zaman açık her zaman bekleriz, bizi unutma

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön