Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

admin üyelğimin silinmesini istiyorum

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

admin üyelğimin silinmesini istiyorum

Mesaj gönderen efemir »

üyeliğimin silinmesini istiyorum.
ResimResim
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

efemir hayırdır nereye gidiyosun...adminim bazı kişiler başka isimle tekrar görev başındalar, neden bunu farketmediniz acaba.muhammet2002 adlı üyeyi incelerseniz anlarsınız .tıpkı cesur yürek adlı üye gibi bunu neden farketmediniz..efemir in üyeliğini silmeyin.o istese bile çünkü haksızlığa uğrayan kişi o....lütfen yazdıklarımı dikkate alırsanız sevinirim ..acillllllll.
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammed2002
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen muhammed2002 »

arkadaşlar istersem bin tane ayrı isimlede girerim siteye bundan kimene.uyarı almamışım siteden atılmamışım adam gibi takılıyorum burda.burda neler olduğunuda bilmiyorum en son efemir öndeydi gece geldim beni birinci yapmış site.bu ismi kardeşim almıştı.evet onun kıramadığı bir çok oyunu ben oynadım onun yerine.kim olduğumu tahmin etmişsinizdir.etmediyseniz ben söyliim burakcan76000.
Kullanıcı avatarı
muhammed2002
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

ayrıca efemir üyeliğini neden iptal etmek stedi onuda bilmiyorum.beni durup dururken neden günah keçisi yaptınız anlamadım.dikkat ederseniz kimseye tek mesaj dahi yazmadım.lütfen herkes adam gibi oyununu oyansın birilerine çamur atmaktan vazgeçin.ayrıca daha öncede demiştim bir uyrı dahi alsam bu siteye başka ismle dahi girersem namerdim.bazıları gibi yüzsüz değilim emin olabilrsiniz.
Kullanıcı avatarı
muhammed2002
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

rica etsem birileri burda neler olduğunu bana yazabilirmi.ltfn
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

ooo burakcan76000 nerelerdeydin.hayırdır neler oluyor anlamadım.ayrıca efemir sen nerelere gidiyon beyaaa :cry: :cry: :cry:
Resim
Kullanıcı avatarı
muhammed2002
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

slm fahri nasılsın. ya burda bişeyler olmuş ama ben anlayamadım bi bilen varsa açıklasın lütfn.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Arkadaşlar adminimiz gelince gerekli görürse gereken açıklamayı gereken kişilere yapar merak etmeyin .

( off bi cümledede anca bu kadar gerekli yazılır :bidibidi_msn5: )
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

aleykümselam burakcan76000 iyiyim sen nasılsın?ne o birden oyunlardan çekildin?bende neler olduğunu merak ettim inşallah en kısa zamanda açıklma yaparlar (cr@zy bize kimse açiklama yapmayacaklarmı niye biz gereksismiyiz :cry: :cry: :cry:)olmuyo ama ya ben şimdi sabaha kadar uyuyamam :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

admin hala üyeliğimin silinmesini bekliyorum :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ResimResim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön