Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

internetten bidibidiye giremiyorum

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

internetten bidibidiye giremiyorum

Mesaj gönderen kahraman »

irternetten giriş yapamıyorum siteye admin,,,evde kendi kullandığım pc den giriş yapyığımda siteden atıldınız yazısı çıkıyor,,,başkasının pc den giriş yapınca girebiliyorum neden yaptığını anlayamadım,,,yardımcı olursanız sevinirim..bir sorun yok dediniz ama ben sorun yaşıyorum,,,,,teşekkürler
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

olay şöyle oldu:

leon@53 ve kahraman olarak aynı pc yi kullanıyoruz ancak leon@53 bidibididen atıldıktan sonra onun adına giriş yaptı atıldığını öğrendi,,daha sonra ben giriş yaptım banada siteden atıldınız diyor ve o günden beri giriş yapamıyorum siz sorun yok diyorsunuz ama leon@53 adına girilen bütün pc lerde daha sonra hangi isimle girerseniz girin aynı sorun yaşanıyor,isterseniz bir deneyin...yardımlarınızı ve cvp bekliyorum
Resim
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

tmm dır olayı çözdüm arkadaşlar pc nin geçmişini sildim ve düzeldi...sıkıntı yarattığım için kusura bakmayın özür
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Sayın kahraman söylediğimiz üzere sizi engellemedik.
Öyleki biz üyelerine değer veren , seviyeli, saygılı bir ortam için senelerimizi verdik ve bizi
diğer sitelerden ayıran özelliklerimizin başında da bu gelmektedir.

Sorununuzu dile getiriyorsunuz fakat bizim de bu ortamı koruma sorumluluğumuz var.
Banlanan bir üyenin bilgisayarından giriş yapamayabilirsiniz ,
bu bizim belli bir süre aldığımız önlemdir ve bir site politikasıdır.

Biraz düşününce hak vereceksiniz ,
banlanan bir eski üyenin bilgisayarını kullanarak sitemize giriş yapmanız zaten sakıncalıdır ,
belki kardeşiniz, ailenizden biri, dostunuz, ev arkadaşınız ama bu Banlanan üyenin kendisi de olabilir.

Biz sitemizi koruma altına almak zorundayız, üyelerimizin hiçbiri buraya ağır sözler işitmek için gelmedi.
Sizlere söyleyeceğimiz şey "kahraman" adlı üyeliğinize dokunulmamıştır, aktiftir, yayındadır.
Fakat sizin girememeniz , leon53 adlı eski üyemizin hatasıdır. Birbirinize otokontrol uygulayarak ,
bir takım olayların yaşanmasını engelleyebilirdiniz.

Umarım bizi anlıyor ve hak veriyorsunuz...

Ayrıca sorununuzu çözdüğünüzü söylediniz, fakat her an aynı şeyi yaşayabilirsiniz. Bu konu hakkında bize lütfen anlayış gösterin.
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

teşekkürler admin iki gündür siteye giremediğim için çok üzgündüm,,,

Resim
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

ben burda kimseyi savunmuyorum yanlış anlaşılmasın...
forumda olduğu kadar oyunlardaki yorumlarıda takip ediyormusunuz bilmiyorum ama oyun yorumlarında sılanın 2 yorumu var bunları görmediğinizi düşünüyorum

burakcan mısın canan mısın bu oyunda ıslık çalınca gelen balık varya aynıııı senn Smile garibim bana yetişmek için gece gündüz uyumuyo ha ha ha.
bu sılanın burakcan a yazdığı yorum

buda forum ben denizindibi cr@zy fatihhat la sıla arasında bi çekişme olmuştu ardında oyunlara bu yorumu yazdı BEN DE ARTIK YORUM YAZAMIYOM PEŞIMDE 3-5 TANE FINO VAR HAVLAYIP DURUYOLAR E ONLARLA U?RAŞMAKTAN HALIYLE ZAMAN AYIRAMIYOM FAZLA OYUNLARA VE YORUMLARA Smile..buda benzer bir olay buna neden sessiz kaldınız merak ediyorum sıla nerdeyse bütün siteyle kapıştı zamanında ama hiç kimse dur demedi ona ..

ben haksızlığa uğradığımı düşünüyorum
ResimResim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön