Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

kahraman ne zaman oyunlara geri dönebilecek

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

acele cevap ve bir açıklama bekliyorum
:?: :?: :?:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Gerekli açıklama hesap sahibinin iletişim yoluyla verdiği mail adresine yapılmıştır.

ayrıca kurallarımız gerği başlığınızı değiştirmek zorunda kaldık , saygılarımla
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

yaw bikerede şu başlığı tuttursam dişimi kırcam
bişey daha soracağım haddim olmadan burakcanda banlandımı
ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

:D Başlıkları "admine" yazmak yerine , konunuzu açıklayıcı bir şekilde ifade ederseniz , sizin gibi aynı soruyu sormak ve/ya cevabını almak isteyenlerin başka konu açmamasına ve cevabı buradan almasına yardımcı olursunuz..

burakcan66000 banlanması gerekiyor mu?
Tüm yazılanlar ortada , saygı sevgi çerçevesinde yorumlara hep açık olduk , kişilere yorum yazmak yazmamak herkesin elinde , rahatsız olunan yorumlarda Nezaket Çerçevesi içerisinde uyarı yapmak da öyle..

Herkesin düşüncesini özgürce ifade edeceği, bunu da aşırıya kaçmadan dile getireceği bir ortamdayız.

Kim olursa olsun kimsenin huzurunun bozulmasını istemeyiz, heleki bu eğlence merkezimizde Oyun Galerimizde olsun...
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

sevgili admin öncelikle duyarlılığınızadan dolayı çok teşekkür ederim. efemir kardeşim yaklaşık 10 aydır burdayım,ve bu süre içerisinde hiç kimseye asla ne bi saygısızlığım nede seviyesizliğim olmuştur ve asla olmazda.ben sadece sürekli takıldığım ve güzel zaman geçirdiğim oyun galerisinde adil bi rekabetin olmadığına ve hile yapıldığına tamamen emin olduktan sonra ona hile yapıyorsun dedim..bu bi seviyesizlik olmamalı ki sende onun adminin dikkatini çekmek için hile yaptığını kabul ettin..bu onu haklı çıkarmaz.. sılayla aranızdaki hüsumetten dolayı ona sempati duymuş olabilirsiniz ama ama ben tarafsız biri olarak rahatsız oldum..ve sürekli mesajlarla aşağılandım dalga geçildim ama yinede seviyemi bozmadım.
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

ayrıca o arkadaşın bana neler yazdığını okuyamadım. ama büyük ihtimalle küfür etmiştir..ben yinede ona karşılık vermem, herkes kendi seviyesinde yaşar..ayrıca kahraman arkadaşımız neden banlandı onuda bilmiyorum. ama onunda o arkadaşına onların seviyesine inmiicektin deyip bana seviyesiz demesi beni üzdü.çünkü ne onunla nede başka biriyle bi sorunum olmadı ve olmazda.dileğim bu güzel ortamda bi guruplaşma olmadan saygı ve sevgi çerçevesinde güzel vakit geçirmek..bunu istemek seviyesizlikse evet seviyesizim..saygılar.
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

leon un sana yazdıklarını leon un profiline girip gönderdiği mesajlara girip okuyabilirsin
ama kabul et sende çok kışkırttın leonu
ResimResim
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

okudum efemir çok güzel şeyler yazmış..ama ben onun gibi klavye delikanlılığı, sanal delikanlılık yapamam..taraf olduğun adamın terbiyesi o kadar işte..bu kışkırtma dediğin olayda senin kışkırtma anlayışına bağlı..yeni bi tartışma ortamı yaratmayalım lütfen..ALLAH seninle onun dostluğunuzu daim etsin ne diyim artık..burda rahatsızlık verdiğimi bilsem admine gerek kalmadan kendimi banlayacak yani bi daha girmeyecek kadar gururum var bundan emin olabilrsin..
Kullanıcı avatarı
efemir
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen efemir »

admin kahraman hala bıdıbıdıya giremiyo.
efemir.cr@zy.beymer.mon amour.buris.ümit bey.zeyfat.karizma.leon.
daha bilmediğim bir kaç isim daha size bu kadar üye kazandıran bir üyenize karşı çok ilgisizsiniz.size akşam meil atmış hala cevap yok bu sorunu en kısa zamanda halletmenizi rica ediyorum. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

ben girişi gerçekleştirdim ama komik bir şekilde efemir evdeki kendi pc den giremiyorum.anlamadığım şey ILK ÖNCE LEON@53 adına girince HANGI PC DEN DENERSEN DENE başka isimlede giremiyorsun NASIL BIRŞEY ANLAYAMADIM...BIR KIŞI BANLANINCA AYNI PCYI KAÇ KIŞI KULLANIYOR,,

mesala bir evde üç kardeşte üye oyun oynuyor biri banlanınca üçüdemi giremicek???????bu sorunla ilgilenilmesini acele olarak istiyorum kaç gündür oyun oynayamıyorum,,,neden giremediğimi anladınızmı arkadaşlar,,

KIMSE KIMSENIN SORUMLUSU DE?ILDIR
Resim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön