Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

kahraman ne zaman oyunlara geri dönebilecek

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

olayı çözdük arkadaşlar pc nin geçmişini silince düzeldi..sıkıntı yarattığımız için özür,,
Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

efemir yazdı:admin kahraman hala bıdıbıdıya giremiyo.
efemir.cr@zy.beymer.mon amour.buris.ümit bey.zeyfat.karizma.leon.
daha bilmediğim bir kaç isim daha size bu kadar üye kazandıran bir üyenize karşı çok ilgisizsiniz.size akşam meil atmış hala cevap yok bu sorunu en kısa zamanda halletmenizi rica ediyorum.
Biz tüm üyelerimiz karşı çok ilgiliyiz efemir, bunu söylerken , olaylara elimizden geldiğince en kısa zaman vermemizi, sorularınızın hiçbirini cevapsız bırakmadığımızı bilerek söylüyorsunuz.
kahraman yazdı:ben girişi gerçekleştirdim ama komik bir şekilde efemir evdeki kendi pc den giremiyorum.anlamadığım şey ILK ÖNCE LEON@53 adına girince HANGI PC DEN DENERSEN DENE başka isimlede giremiyorsun NASIL BIRŞEY ANLAYAMADIM...BIR KIŞI BANLANINCA AYNI PCYI KAÇ KIŞI KULLANIYOR,,

mesala bir evde üç kardeşte üye oyun oynuyor biri banlanınca üçüdemi giremicek???????bu sorunla ilgilenilmesini acele olarak istiyorum kaç gündür oyun oynayamıyorum,,,neden giremediğimi anladınızmı arkadaşlar,,
KIMSE KIMSENIN SORUMLUSU DE?ILDIR

Sevgili kahraman , Kimse Kimsenin Sorumlusu değildir sözünüzün tersini düşüyoruz... Bizleri önererek bir çok üye getirmiş olabilirsiniz.. Fakat en asgari düzeyde bu üyelerden de sizler sorumlusunuz. Sonuçta sanal ortamda kimseyi tanıyarak, bilerek işlem yapmıyoruz... Biliyoruz ki hepiniz Altın değerinde, yürekleri temiz, sevgi dolu ve güçlü arkadaşlık ilişkisi olan üyelerimizsiniz... Fakat biz Sitemizde davranışlar çerçevesinde işlem gerçekleştiriyoruz.

Sizin girememiniz bir sorun değildir, fakat banlanan üyenin sitemize giriş yapması biziler için sorundur ve bir takım önlemleri almak zorundayız.
Sorunuzun cevabı da zaten aşağıda ki adreste verilmiştir.
http://www.bidibidi.com/FORUM/internett ... 20222.html

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön