Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

yardım istiyorum:(

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

çok sabırsızsın be tatlı cadı ben sana özel tşk hazırlıyodum fakat gercekten ben bu siteye gittikçe bağımlı oluyorum ben bu kadar ilgi beklemiyodum hepinize tşk ederim bıdıbıdı ailemi ben cok seviyorum yaaaa
bu siteyi hazırlayan eller dert görmesin inşallaaaaahhh :lol: :lol:

not:yağcılık yapmadım valla içimden geldide yazdım :D :D :D
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

cr@zy.pl@yer yazdı:çok sabırsızsın be tatlı cadı ben sana özel tşk hazırlıyodum
Sagol canım..
cr@zy.pl@yer yazdı:gercekten ben bu siteye gittikçe bağımlı oluyorum ben bu kadar ilgi beklemiyodum hepinize tşk ederim bıdıbıdı ailemi ben cok seviyorum yaaaa

Aynen benm kadar bagımlı olan da yok sanırım 7/24 siteyim.Pc açar açmaz kendimi sitede buluyorum :mrgreen: .Vazgecilmez tek sitem..

cr@zy.pl@yer yazdı:bu siteyi hazırlayan eller dert görmesin inşallaaaaahhh
:yahoo51: Amin insallah :yahoo51:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Fahri bak senin için hangi konumu gündeme getirdim kıymetimi bil :D
Bana fatih hat arkadaşımız ayrı anlatmıştı anlamadııımmm :bidibidi_msn5: tatlı cadımız ayrı anlatmıştı yine anlamamıştım :bidibidi_msn5: en son adminimiz anlattı valla korkudan iyi anlamıştım o zaman :D

Adminimiz zamanında benden çok çekmişti özellikle resim galerisine resim ekleme albüm yapma konusunda dimi adminim :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

crazy bende bilmeyenler vardır diye bu konuyu arıyordum iyi yapmışsın gündeme getirmekle :))
ama başlıktan pek anlaşılmıyor :)
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Betül dur yahu o zamanlar başlık açmayıda bilmiyodum bak oda iyi örnek oldu :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

evet hiç sorma.. soruyor soruyor soruyorrr..
Aman Allahım, ne sorması bitti, ne öğrenmesi.. yok senin gibi alınıp konuda açmadı , ben gidiyim diye.. :komik: (gerçi açtı ama :evil: )

Ya hepimiz çok iyiyiz, kötülerle karşılaştırmasın bizi Allah.. Başka sitelere de üye yapmasın :komik:

cr@zy alınma bak bu sözlerime, şaka yapıyorum, takılıyorum..

(Allah'ım bi de her esprinin ardından bu şakadır diye belirtmem gerekiyor.. işte gör fahri... alıngan üyelerimizi.. )
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Neyse crazy bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp :wink: :wink: Boşver sen sor gene bak senin sayende bizde öğreniyoruz :lol:
Resim ResimResim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

BIDIBIDI yazdı:evet hiç sorma.. soruyor soruyor soruyorrr..
Aman Allahım, ne sorması bitti, ne öğrenmesi.. yok senin gibi alınıp konuda açmadı , ben gidiyim diye.. :komik: (gerçi açtı ama :evil: )

Ya hepimiz çok iyiyiz, kötülerle karşılaştırmasın bizi Allah.. Başka sitelere de üye yapmasın :komik:

cr@zy alınma bak bu sözlerime, şaka yapıyorum, takılıyorum..

(Allah'ım bi de her esprinin ardından bu şakadır diye belirtmem gerekiyor.. işte gör fahri... alıngan üyelerimizi.. )

Oooo adminim bakıyorumda fırsat bu fırsat döküyosunuz içinizi maşallah maşallahh :bidibidi_msn5:

Ama gerçektende amma soru soruyodum adminim resim galerisine resim niye ekleyemiyorum , adminim eklediğim resimler gözükmüyo neden silinmiş, adminim bıdıbıdı tv ye video ekleyemiyorum neden , adminim bana uyarı geliyo neden bana özel bişeymi ayy ayy bıkkınlık getirmiştim :bidibidi_msn5:

Evet betül bu arada adminimize yeni soru hazırlıyorum çok yakında yine başını ağrıtıcam sormassam olmazz :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

varsın sorun be..... :D ( amanin yandıkkk - teker teker gelin)
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Yav crazy admin kıyamaz bize gene oturur tek tek cevap verir :wink: (Allah yardımcısı olsun sabır versin :lol: :lol: )
Resim ResimResim

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön