Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

arkadaşlar, beni aydınlatacak kimse yokmu? yardım!

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

ırmakk yazdı:arkadaslaar ilk defa böyle bi yere üye oluyorum beni aydınlatırsanız sevinirim
:cry: :wink:
Ilkler güzeldir, 2. bi siteye gerek duymucaksınız.. :wink:

http://www.bidibidi.com/FORUM/forum-sit ... rm145.html

http://www.bidibidi.com/FORUM/faq.php
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

sevgili admin ben kendime albüm oluşturdum.resim falan yükleyebiliyorum artık.yani o konuda bir sorun kalmadı.ama hani bende resimler var diyordum, arkadaşlarımla paylaşmak istiyorum diyordum ya.işte onları galeriye ekledim ama rar olarak ekledim.sıkıştırıpta.çünkü istenilen boyuttan büyüktü boyutları.hatta biri sıkıştırdığım halde genede büyük geldi.

sonra mesaja eklemek için konu açtım işte mizah bölümüne.galeriden resim yükle dedim.o attığım resimlerden birini sectim.işte hepsini tek tek atacaktım.
altta iki secenekten üstekine yani mesaj ve imza için diyor, ona tıkladım.bir uyarı çıktı ingilizce.ona tamam dedim.resmi yüklemedi.yardımcı olursan sevinirim.kusura bakma böyle birsürü laf kalabalığı yaptım ama derdimi iyice açıklayayım dedim.şimdiden teşekkürler.
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

şimdi fatih.hat , şöle yapalım istersen,

resimlerin boyutları çok büyük, bunu sıkıştırmak yerine,

bilgisayarınızda , o resimlerden birine sağ tıklayın ve , DÜZENLE diyin,
paint programı açılacak, ondan sonra, üstte Dosya > Farklı kaydet diyin,

size kaydetmek için yer seçtirecek, dosya isminin altında bulunan KAYIT TÜRÜ , nü JPG olarak değiştirin ve öyle kaydedin,

bunu diğer resimlere de uygulayın böylece siz de göreceksinizki, göndereceğiniz resimlerin kapladığı alan %90 oranında azalacaktır,

rar , zip uzatılı dosyalarınızı , sitemizin forumunda mesaj yazma kısmında bulunan EKLENTI GÖNDER seçenekleri ile yapabilirsiniz , yani bunlar için galeriye gerek yok,

ama siz yukarıda dediklerimi yapın, hem yerden kazanacaksınız, hem de resimler görüncektir,

rarlı dosyalarıda silmeniz tavsiye edilir.
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

çok teşekkürler admin.hemen yetişiyorsunuz imdadımıza ne güzel.sölediklerinizi aynen uygulayacam.
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

ya web master ben dediklerinizi aynen yaptım.jpeg olarak cevirdim resimleri.orası tamam.ondan sonra galerimde kendime galeri olusturup resimleri ora attım.buda tamam.sonra mizah bölümüne konu actım.baslığını girdim.ve altta bidibidi resim galerisindeki albümümden resim ekle dedim.buda tamam.girdim galeriye.actım albümümü.9 tane resim atmıştım.1.ye tıkladım.ekranda büyük olarak çıktı.sonra resmin altında resim ve imza için e tıkladım.karşıma az önceki dediğim uyarı çıktı.tamam deyince de oladı zaten.söle bir uyarı;

Due to firefox secutrity settings it is not possible to use the copy button.please manually copy the bb code with 3 fast left clicks into the textara.Then press ctrl+c
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Güzelll :D e zor olan bitmiş bi kopyalama işlemi kalmış...

ne yazıkki browserınız firefox bu uygulamayı desteklememektedir,

Öncelik Sırasına Göre aşağıdakileri deneyin (zorluk sırası 3 en zor :) )

1- internet explorer ile deneyin

2- bunun yerine, hani o Kopyala tuşuna basıyosunuz ya, ona basmayın , yanında bulunan adres yerine (alacağınız adres) mouse ile tıklayın , ardından CTRL A (hepsi mavi olsun) ve CTRL C (kopyalasın) tuşlarına basın, getirin buraya CTRL V (yapıştırsın) tuşuna basın

3- ya da resminize sağ tıklayın , ÖZELLIKLER , açılan pencereden adresin tamanını seçin, bkopyalayıp buraya yapıştırın ve gelip burada da tamamanı seçin , resim butonuna basın
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

çok teşekkürler admin.ya senide yorduk durduk yere.bişeyi beceremedim.çok mahçup oldum ya. :oops:
ama bildiklerime bir yenisi daha eklendi.
tekrardan çok teşekkürler web master.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

:? :? :? sitemizle ilgili her problemi çözmeye hazırız,bu bizi çok mutlu eder, destek arayanın da her zaman yanındayız efendim , yorulmak ne demek , sitemizde sorunsuz, eğlenceli ve daha rahat zaman geçirmeniz dileğiyle...

her zaman sorulara , fikirlere açığız...

saygılarımla
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

admin başardım başardım.konumu açtım ve resimleri koyabildim. sayenizde oldu.teşekkürler.inşaallah arkadaşlarıma güzel, hoşlarına gidecek birşeyler sunmuşumdur.çok sağolun sevgili web master.size kolay gelsin.ben sizi daha fazla meşgul etmeyim. :D şaka şaka.

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön