Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

organik şeker nickli üye hakkında

Bidibidi.com hakkında her türlü istekler ve şikayetlerinizi buraya yazınız.
Kilitli
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

organik şeker nickli üye hakkında

Mesaj gönderen tatlı cadı »

organik şeker nickli üyeye

Size Seyfullahı tanıyıp tanımadığımda ispatlamak zorunda degilim.Sizin seyfullahı tanıdıgınızda beni ilgilendirmez artık sinirlerim bozulmaya başladı.Ben benimle tanışmak isteyen herkesle tanışamam bu yüzdende sizinle tanışma gibi mecburiyetim yok

Şunu tekrar belirteyim ben bu foruma gelen günlük mesajlara bakarım hele kendi konuma yada yorumuma cevap gelmişse mutlaka bakarım ve gerekli gördüklerime cevap yazarım

Ayrıca forumumuzu başka forumlarla karıştırarak orda burda diyerek bahsedemezsiniz :evil:

Siz bana akıl veremezsiniz!
Istedigim konumu silinmesini rica ederim ayrıca ''Malatya Elazıp yolunda Kaza'' konusunu ben açmadım dikkat edersiniz ben sadece cevap verdim ve cevabımın silinmesi için bir sebep görmüyorum ben silinecek tek bir şey görüyorum sizin ''Bedava 100 Kontör Kazanma Şansını Şimdiden Yakala'' konusuna alakasız cevaplar vererek konunun amacından sapmasına neden olmaya çalıyorsunuz.Sizin bu konudaki mesajlarınız silinmeli bence :arrow:

Sayın BIDIBIDI organik şeker nickli üye forumda bana hakaret ederek kişiligime saldırıda bulunuyor dikkatinize!
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
nacıye
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen nacıye »

alla alla kızım bence sen varya asıl sen yalan söylüyorsun!!saçmalayan sensin tuuuuu rezil seniiii defolll be forumdan sen layıkmısın buralara hiç bi bak bakımm ayyy ben üye olduğuma pişman oldum senin gibilermi hep burdakiler nese çıkayım barimm vaktimi harcamayam
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Forumumuzda tartışmalar da olur , fikir uyuşmazlıkları da.. ama kişisel tartışmalara dönüşen konular kilitlenir ya da silinir.

Bu forumda herkes Saygı Çerçevesi içinde paylaşım yapar , uyarıları , istekleri , paylaşımları da öyledir..

Kimseyi zorla üye yapmıyoruz , BidiBidi.COM sitesi , her yaştan her kesimi kendisine üye yapabilen bir sistem kurmuştur.

Biz ülkemizin güzel , saygılı , hoşgörülü , yaşı , ili , dini,ırkı ne olursa olsun belli bir olgunlukta olan bireyleri için bir platform oluşturduk.

Bu sistem içerisinde saygı ve ahlak kurallarını aşacak kullanıcılara , üyelere yer yoktur.

organik şeker adlı üyenin önceden mesajları blokelendi,

şimdi ise ,

zannedersem kendisi ya da tanıdığı tarafından yazılan mesajı yüzünden
nacıye adlı üyede blokelendi,

Sitemizde paylaşım yapmaya devam ederlerse , üyelikleri de silinecektir.

Saygılarımızla
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı:Biz ülkemizin güzel , saygılı , hoşgörülü , yaşı , ili , dini,ırkı ne olursa olsun belli bir olgunlukta olan bireyleri için bir platform oluşturduk.
Bu sistem içerisinde saygı ve ahlak kurallarını aşacak kullanıcılara , üyelere yer yoktur
Başka bir söze gerek yok sanırım...
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kilitli

“İstekleriniz - Bekledikleriniz - Sorularınız - Sorunlarınız” sayfasına dön