Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Ben... Sen... Ceyhun Yılmaz

Haftanın şiirlerini buradan yayınlıyoruz.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Ben... Sen... Ceyhun Yılmaz

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Resim

Öylece durmayı seviyorum ben..
Durup ardından bakmayı..
Sen yürümeyi seviyorsun ama arkana bakmadan..
yaprak seviyorum ben yaprak..
Kuru, yaş ayırmadan..
Sen ezmeyi seviyorsun, neye bastığına bakmadan..

05.10.1976 Istanbul doğumlu olan Ceyhun Yılmaz ilk ve ortaöğretimini Bahçelievler Kazım Karabekir ilköğretim okulunda bitirip lise öğrenimini Yeşilköy 50.yıl Lisesi'nde tamamlamıştır.

Bitirdiği gibi ayni yıl ÖSS sınavına girip kazanıp nedense ÖYS' ye girmeye gerek duymamıştır. Kazandığı ilk sınavla Açık Öğretim Fakültesi Iktisat bölümüne girip bir yılını heba etmiştir.

1995 yılı Gülhane Şenlikleri yaz konserlerinde sunuculuk yaptıktan sonra, aynı yıl Ağustos ayında TGRT Spor Servisi'nde Galatasaray muhabiri olarak işe başlayıp, Ocak 1997'de Star TV'ye geçmiştir. Bu tarihten tam bir yıl sonra 1998 Ocak ayında TGRT Spor Servisi'ne Müdür Yardımcısı olarak geri dönmüştür.

Bu görevi devam ederken 16 Ocak 1999'da Best FM'de haftasonu programlar yapmaya başlayan Ceyhun Yılmaz, 4 Ekim 1999 yılından beri ise, diğer görevlerini bırakarak, Best FM' in prime time programcısı olarak radyo hayatını sürdürmektedir. Yaptığı bu gereksiz programla Marmara Üniversitesi Iletişim Fakültesi öğrencilerince belirlenip törenle verilen " Zirvedekiler 2000 Yılın Iletişimcileri " yarışmasında " Yılın En Iyi Radyo Programı" ödülünü sayenizde almıştır . Halen Bilgi Üniversitesi Management of Performing Arts (Gösteri Sanatları ve Sahne Oyunları) bölümü öğrencisidir.

“Haftanın Şiiri” sayfasına dön