Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Filistin'de Okula Giderken...

Başka Bir değişle O AN fotoğraflarını buradan paylaşıyoruz.
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Filistin'de Okula Giderken...

Mesaj gönderen cr@zy »

Yolculuk böyle başlar Hebron'da, Çocuklar sabah okula giderken kontrol noktalarından böyle geçiyor.

Resim

Askerler çocukların duvarı geçmesini engelliyor ve "eve dönün!" diye emrediyor...

Resim
Çocuklar askerle mücadele ediyor ve kontrol noktasını geçmeye çalışıyor...

Resim

Resim

Küçük çocuklar bile ellerinden geleni yapıyor, ancak boşuna... Sonunda cadde üzerindeki kontrol noktası yanında derslerini yapmaya karar veriyorlar

Resim

Resim

Inanılmaz bir cesaret!

Resim

Çocuklar yaşlarına göre çok daha fazlasını yapıyor ama sonunda ölüm veya tutuklanma olan bir çırpınış...

Resim

Resim

Işte Filistin'li çocuğun gözündeki cesaret ve duruşundaki heybet...

Resim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

evet alahım filistindeki din kardeşlerimin yardımcısı olsun ama bizimde birşeyler yapmamız lazım arkadaşlar bu sadece israili lanetlemekle olmazbirazda çaba göstermeliyiz örneğin hemen hemen hepimiz yılbaşı kutluyoruz değilmi(şükür ki ben artık böyle bi hata yapmıyorum)bidüşünün allah aşkına yılbaşı kutlamak bizim güzel dinimizde varmı?biz müslümanlar israil ve bütün batı ülkelerine öyle bi özeniyoruzki onlardan oldukta farkında değiliz...ben azda olsa bu yattığım gaflet uykusundan uyandım rabbim hala gaflet içinde uyuyan kardeşlerimin yardımcısı olsun :roll: :roll: :arrow:
Resim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Kesinlikle katılyorum bey_mer'e din kardeşlerimiz orda savaşın içinde açlık sefalet cekereken bizim insanımız yılbaşı kutluyor.Yazık çok yazık.Az önce tv nisantaşı,kızıkayı gösteriyordu batı taklitinden başka bişi degil..
Bey merin dedigi gibi Rabbim onları ayıktırsın.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Düşündüren Kareler” sayfasına dön