Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

bu isim senin neyin oluyor?

Forum içinde eğlenceli vakit geçirmek için hep birlikte oynayabileceğimiz çeşitli oyunlar. Hadi bakalım oynar mısınız bizimle?
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

öyle birini tanımıyorum.
MURAT
Resim
bu da geçer ya hu
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen bu da geçer ya hu »

uzak bi akraba

sahra :arrow:
[align=center][size=150][i][b]Suskunluğum Asaletimdendir
Her Lafa Verecek Cevabım Var
Ama Bir Lafa Bakarım Laf mı Diye
Birde Lafı Söyleyene Bakarım Adam mı Diye;)[/b][/i][/size][/align]
Kullanıcı avatarı
Prens
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen Prens »

ilk defa duyuyorum

esma
Resim
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Tanımıyorum :roll:

SILA :arrow:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
sadem
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen sadem »

Tanımıyorum :arrow: :arrow:

Ahmet :arrow:
[align=center][i][b][color=#000080]Gitmenide istemedim, kalmanı da.Gitmen de tüketti yüreğimi kalman da.Hiç ortası olmadı bu aşkın.VARLI?INDA yokluğuna;YOKLU?UNDA varlığına ağlattın.Sevdin mi? sevmedin mi? ben hiç bilemedim.Hep iki ayrı noktadaydık biz.Baharda varsan güzde yoktun.Dilde varsan sözde yoktun.Ne başı oldu bu aşkın ne de sonu...[/color]

[align=center][url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/cbd248f6930ce86da793ae2cd1a89709bidibidi.jpg[/img][/url][/align]

[color=#FF0000]Aşk yalnızca onunla birlikte olmak değildi. Herkesi ona benzetip, hiçbirini onun yerine koyamamaktı aşk..[/color][/b][/i][/align]
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

tanımıyrm

mustafa
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
sadem
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen sadem »

Iş arkadaşım adı..

Nihat:arrow:
[align=center][i][b][color=#000080]Gitmenide istemedim, kalmanı da.Gitmen de tüketti yüreğimi kalman da.Hiç ortası olmadı bu aşkın.VARLI?INDA yokluğuna;YOKLU?UNDA varlığına ağlattın.Sevdin mi? sevmedin mi? ben hiç bilemedim.Hep iki ayrı noktadaydık biz.Baharda varsan güzde yoktun.Dilde varsan sözde yoktun.Ne başı oldu bu aşkın ne de sonu...[/color]

[align=center][url=https://galeri.bidibidi.com][img]http://img.bidibidi.com//bidibidimg/cbd248f6930ce86da793ae2cd1a89709bidibidi.jpg[/img][/url][/align]

[color=#FF0000]Aşk yalnızca onunla birlikte olmak değildi. Herkesi ona benzetip, hiçbirini onun yerine koyamamaktı aşk..[/color][/b][/i][/align]
Kullanıcı avatarı
güneşsiz yarınım
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen güneşsiz yarınım »

tanımıyorum...

emrah :arrow:
[b][i][size=150][align=center][color=#BF0000]"Her şey kader ile takdir edilmiştir. Kısmetine razı ol ki, rahat edesin.” [/color][/align][/size][/i][/b][align=center][b][i]

[color=#008000]"Işimiz Allah'a kalmışsa,Olmuş bil.."
(Şems-i Tebrizi)[/color]

[color=#FF00BF]"Görelim Mevlam Neyler Neylerse Güzel Eyler "(Erzurumlu Ibrahim Hakkı)[/color]

[color=#FF80BF]"Bismillâh Her Hayrın Başıdır. "(Bediüzzaman )[/color]

[color=#00BF80]Nefsimize Agır Gelen Belkide Hakkımızda Hayırlı Olanıdır.[/color].[/i][/b][/align]
Kullanıcı avatarı
&SILA
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen &SILA »

Tanıdığım bi Küçük Emrah var :lol2:

EDA :arrow:
Resim
ACINMAKTANSA KISKANILMAK DAHA IYIDIR
Akıllı konuşur, çünkü onun söylemek istedikleri var; aptal konuşur, zira kendinin bir şeyler söylemek mecburiyetinde olduğunu sanır.Resim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Yakın zamanda tanışacağım biri...

Veysi

“Oyun Oynayalım Mı?” sayfasına dön