Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

aklına ilk gelen

Forum içinde eğlenceli vakit geçirmek için hep birlikte oynayabileceğimiz çeşitli oyunlar. Hadi bakalım oynar mısınız bizimle?
Kullanıcı avatarı
burakcan76000
2009 En Iyi Oyuncusu
2009 En Iyi Oyuncusu

Mesaj gönderen burakcan76000 »

ya arkadaşlar biz bu konunun formatını değiştirdik haberiniz varmı? konuyu açan arkadaş ismi yazılan üyeyle alakalı aklımıza gelen ilk şeyi sormuş,fakat biz üyenin yazdığı kelimeyi baz alıyoruz.. bilginize arz olunur :) :)
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

:D :D :D :D o zaman eskiye dönüş yapalım.yukardaki arkadaşla aklıma ilk gelen oyun rekorları.kırmadık bir oyun rekoru bırakmadı ona göre ama bence bir oyun var rekorunu kırmadığı.onu da kendisi bulsun. :wink:
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

bence kelimelere göre yorum yapmak daha güzel.çünki yorum yazanlar hemen hemen aynı kişiler aynı kişi hakkında görüş belirtmek kısır bi döngü gibi ama kelimeler hakkında düşündüklerini söylemek geniş bi yelpaze.bence böyle devam etmesi daha güzel benim acizane fikrim siz ne dersiniz? :roll: :roll:
Resim
Kullanıcı avatarı
ab-ı hayat
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ab-ı hayat »

o zaman buraya değil beyin jimnastiği konusuna yazacaksın fahri.eğer buraya yazarsan beyin jimnastiği konusunu acan arkadasımıza ayıp olur.haksızlık olur.

“Oyun Oynayalım Mı?” sayfasına dön