Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

insanlar niye böyle...

Kininiz mi var? Nefret mi ediyorsunuz birinden? tüm dünyaya haykırın o zaman kininizi..
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

Ve Bizde Bu Zeka VArken Gidip Başkalarına Çalışmayacaz Yani Beyin Göçüne Izin Vermeyeceğiz... Ülkemiz Stratejik Öneme Sahip. Değil mi? Peki Neden Kullanmıyoruz... Boğazlarımızdan Geçen Gemilerden Neden Vergi Almıyoruzda Kendi Vatandaşımıza Yükleniyoruz.. Neden Çünkü BIr Antlaşma Imzalamışız Onu Fesh Edemezmişiz. Eee Diğer Ülkeler Imzaladığı Hangi Antlaşmada Sağdık Kaldı ki Biz Kalalım...

bak kardesım guzel yazı cok ıyı ama sunu soylıyım neden prof.larımız awrupaya gıdıyo adamlara calısma ımkanı wermıyolar adamlarda mecbur kalıyo gıdıyolar yenı bırseyler uretıyo pıyasaya surmesı kac yılı buluyo bunlar cok onemlı

sonra ımzaya gelınce keske ozaman ATATURK olsaydıda o antlasmaya ımza attırmasaydı. suanda o ımza olmasa petrolumuzude cıkarırdık bogazdan gecen gemılerden yuyklu mıktarda vergıde alırdık cunku mecburlar gecmeye daha neler neler ama o ımza yuzunden bırsey yapamıyoruz...

sımdı ımzaya sadık kalkmak ıstemıyosun demı ozaman butun dewletlerle savasa gırmemız gerekıyo ve bunun altından kalkamayız hadı bı dewlet olsa ıkı dewlet olsa neyse ama emınım hepsı savasa katılır we yanımızda kımse olmıcagı ıcın yenılırız

benım dusuncem bunlar arkadaslar
Kullanıcı avatarı
KuLL The Conqueror
İletişim:

Mesaj gönderen KuLL The Conqueror »

Diyorum Ya Güzel Kardeşim Tek Yapmamız Gereken Geleceğe Dönük Düşünmek Şimdiyi Değil Geleceği Görmek Ve Ona Göre Hareket Etmek... Ve Geç Kalmışda Sayılmayız...
[img]http://img168.imageshack.us/img168/7528/imageal7.png[/img]
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

KuLL The Conqueror yazdı:Diyorum Ya Güzel Kardeşim Tek Yapmamız Gereken Geleceğe Dönük Düşünmek Şimdiyi Değil Geleceği Görmek Ve Ona Göre Hareket Etmek... Ve Geç Kalmışda Sayılmayız...
bence cok gec kalınmıs bırsey bu bence dıyorum ama bu durumdan kurtarmak cok zor ulkemızı

bugun gazetede okudum 49 kısılık bı cete cokertılmıs ıcınde 6 tane falan polıs amırı warmıs al ıste nasıl kurtarcan bu dewletı daha neler wardır kım bılır
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

mutlaka bi çözüm vardır işe yarar da ama bu yıllar sürer
çünkü bu ülke bir anda bu hale gelmedi..
umudu da yitirmemek lazım ya bu ülke bizim önce
kendi kapımızı süpürmeliyis :wink:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

bu ülke bizim önce
kendi kapımızı süpürmeliyis
katılıyorum bu sozune sonuna kadar cok guzel bı soz
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

yasıcak bıse bırakmamısınız...sessızın tavrı ve KuLL The Conqueror

ısyanına takdır ettım... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin

“Nefret Ediyorum” sayfasına dön