Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

insanlar niye böyle...

Kininiz mi var? Nefret mi ediyorsunuz birinden? tüm dünyaya haykırın o zaman kininizi..
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

....bu kadar ınsan ışsız gezen gencler unıverste bıtırp sagda solda ıs

arayanlar sırf hayat sartları yusunden sevdıgınden ayrılan sevdıgını

kıranlar ooo sebep cokk...ve egtımsızlık sadece ılım degıl ahlak

olarakta egıtımsızlık kı(bence suc devletın)...ve malesef para...parası olan

dudugu tersten bıle callıyo... :arrow:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
KuLL The Conqueror
İletişim:

Mesaj gönderen KuLL The Conqueror »

sTRaLiS yazdı:....bu kadar ınsan ışsız gezen gencler unıverste bıtırp sagda solda ıs

KAtılıyorum Ama Bir YEri HAriç Suç Devletin Değil Parası Olup Para Aşkıyla Yanan Büyüklerin... :!:
[img]http://img168.imageshack.us/img168/7528/imageal7.png[/img]
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

KuLL The Conqueror yazdı:
sTRaLiS yazdı:....bu kadar ınsan ışsız gezen gencler unıverste bıtırp sagda solda ıs

KAtılıyorum Ama Bir YEri HAriç Suç Devletin Değil Parası Olup Para Aşkıyla Yanan Büyüklerin... :!:
haklısın ama para askıyla yanan buyuklerun cebıne elını sokamayan

devletın,,,

zengın daha da zengın oluyo,,,fakırde halıyla daha fakır... :arrowr:
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
siyahbeyaz
KARA LISTE
KARA LISTE

Mesaj gönderen siyahbeyaz »

zenginin cebine elimi sokmayan devlet evet buna katılıyorum! şu var ki bozuk bi sistemdeyiz. devlet değilmiki suçluları bir kaç ay yada bir kaç yıl besleyip sonra afla tekrar çıkartan!( nasıl bi mantıksa artık) sonrası malum ayşeye tecavüz eden çıkışta fatmada alıyo soluğu, ahmeti öldüren mehmeti öldürüyo, benim paramı çalan senin paranı çalıyo.... sonuş insanlardan korkan güvenmeyen nefret eden bi toplum........
sen hiç fark etmeden kalp kırmadın m? merak edip vicdanına sormadın mı? ne yaptım ben sana bu kadar? nihayet bende bir anadan doğmadım mı?...
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

siyahbeyaz yazdı:zenginin cebine elimi sokmayan devlet evet buna katılıyorum! şu var ki bozuk bi sistemdeyiz. devlet değilmiki suçluları bir kaç ay yada bir kaç yıl besleyip sonra afla tekrar çıkartan!( nasıl bi mantıksa artık) sonrası malum ayşeye tecavüz eden çıkışta fatmada alıyo soluğu, ahmeti öldüren mehmeti öldürüyo, benim paramı çalan senin paranı çalıyo.... sonuş insanlardan korkan güvenmeyen nefret eden bi toplum........
:yes: :yes: :arrowr:
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

siyahbeyaz yazdı:zenginin cebine elimi sokmayan devlet evet buna katılıyorum! şu var ki bozuk bi sistemdeyiz. devlet değilmiki suçluları bir kaç ay yada bir kaç yıl besleyip sonra afla tekrar çıkartan!( nasıl bi mantıksa artık) sonrası malum ayşeye tecavüz eden çıkışta fatmada alıyo soluğu, ahmeti öldüren mehmeti öldürüyo, benim paramı çalan senin paranı çalıyo.... sonuş insanlardan korkan güvenmeyen nefret eden bi toplum........
cok haklısın katılıyorum dedıklerıne ama bu dewran boyle surup gıder
Kullanıcı avatarı
KuLL The Conqueror
İletişim:

Sessiz Kardeşim Bu Devran Böyle Sürüp Gitmemesi Lazım Sen Ben Diğer Arkadaşlar Aynı ŞEyleri Düşünüyoruz Ve Bir Çok Kişi Bizlere KAtılıyorsa Bir Şeyler Yapmak Zorundayız. Bir Şeyler Yapmazsak Seyirci Kalırsak Zaten Biz Bunları Istiyoruz Demektir....
Kullanıcı avatarı
sessiz_firtina
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen sessiz_firtina »

uzaktan davulun sesı hos gelır...

devletın basına sende bende bı baskasıda gecse bu sorunları unutuyo

hersey bızım baskı acımız gıbı degıl koskoca dewletı yonetıyosun tamam daha ıyı yonetebılırler ama temel saglam degıl ıste olay burda kopuyo
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

KuLL The Conqueror yazdı:Sessiz Kardeşim Bu Devran Böyle Sürüp Gitmemesi Lazım Sen Ben Diğer Arkadaşlar Aynı ŞEyleri Düşünüyoruz Ve Bir Çok Kişi Bizlere KAtılıyorsa Bir Şeyler Yapmak Zorundayız. Bir Şeyler Yapmazsak Seyirci Kalırsak Zaten Biz Bunları Istiyoruz Demektir....
evet bir çok kişi bizimle aynı şeyi düşünüyor bir şeyler yapmak zorundayız ama NE.........
elden ne gelirki ne yapabiliriz..keşke elimizden gelen bişeyler olsada yapsak....
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
KuLL The Conqueror
İletişim:

Nerdeyse Dünyaya Hükmeden Osmanlı Imparatorluğunun Nasıl Kurulduğunu Biliyormusunuz ... Anlatayım...

Selçuklu Devleti Yıkılıp Beylikler Ortaya Çıktığında Osman Bey Osmanlı Beyliğini Kurdu ... Bu Beylik diğer Beylikler Içinde En Güçsüz Olandı... Hemen Yanında da Bizans Vardı ... Bizans o Zamanlar Güçsüzdü... Osmanlı Beyliği Bizans ı Er Sayısı Az Olan Bir Orduyla Aldı... Ve Osmanlı Beyliği Itibar Kazandı... Kendi Imparatorluğunu Kurdu Ve 5 Asır Dünyaya Hakim Oldu...

Peki Bizim Yapmamız Gereken Ve Almamız Gereken Ders Nedir...

Bişey Yapamayız Diye Düşünmeyecez...

Ve Bizde Bu Zeka VArken Gidip Başkalarına Çalışmayacaz Yani Beyin Göçüne Izin Vermeyeceğiz... Ülkemiz Stratejik Öneme Sahip. Değil mi? Peki Neden Kullanmıyoruz... Boğazlarımızdan Geçen Gemilerden Neden Vergi Almıyoruzda Kendi Vatandaşımıza Yükleniyoruz.. Neden Çünkü BIr Antlaşma Imzalamışız Onu Fesh Edemezmişiz. Eee Diğer Ülkeler Imzaladığı Hangi Antlaşmada Sağdık Kaldı ki Biz Kalalım...

Bizim En Iyi Yapmamız Gereken Şimdiyi Değil Geleceği Düşünerek Ona Göre Hareket Etmek... Tutupta 400 Senelik Antlaşma Imzalamayacaz...

Ve Herşeyden Önemlisi Hep Birlikte Olacaz Ayrılmayacaz Türk Milleti Hep Burda Hep Ayakta Diyecez... Bunu Hissettirecez

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
K. Atatürk

“Nefret Ediyorum” sayfasına dön