Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Şifrelerinizi sevgilinize verir miydiniz?

Ücretsiz Anket Oluşturun , BidiBidi Üyelerinin Nabzını Yoklayın , Sorularınıza Cevap Bulun , Adımınızı Ona Göre Atın.Değerli üyelerimizin açtığı anketleri burada topluyoruz.

Evet
3
75%
Hayır
1
25%

Toplam oy: 4

ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

Bıdıbıdı,Facebook,Twitter,Msn,Mail... gibi size ait internet sitelerin şifrelerinden birini yada bir kaçını sevgilinize verir miydiniz?

Arkadaşlar oy vermekle kalmayıp kendi yorumlarınızıda paylaşın..
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Neden istedigine bağlı , eğer güvensizlik varsa arada kesinlikle vermezdim önce bana güvenmeyi ögrenicek , hee yokk bişey olmustur ve istemiştir tc nosuna kadar verirdim heralde :bidibidi_msn5:
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

cr@zy yazdı:Neden istedigine bağlı , eğer güvensizlik varsa arada kesinlikle vermezdim önce bana güvenmeyi ögrenicek , hee yokk bişey olmustur ve istemiştir tc nosuna kadar verirdim heralde
crazy genelde kontrol etmek için istiyorlar:))
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

veriridim tabiki ama arkamdan bir iş çevirirse de burnunda getiririrm o ayrı tabi :lol:

crazy katılıyorum güven çok önemli.
Resim ResimResim

“Üye Anketleri” sayfasına dön