Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Bilgisayar Ilk Açtığınızda Ne Yapıyorsunuz?

Ücretsiz Anket Oluşturun , BidiBidi Üyelerinin Nabzını Yoklayın , Sorularınıza Cevap Bulun , Adımınızı Ona Göre Atın.Değerli üyelerimizin açtığı anketleri burada topluyoruz.

Bidibidi
2
50%
Msn
0
Oy yok
Facebook
1
25%
Twitter
0
Oy yok
Güncel Haber
0
Oy yok
Yerel Haber
0
Oy yok
Magazin Haberleri
0
Oy yok
Alışveriş Siteleri
0
Oy yok
Başka..
1
25%

Toplam oy: 4

ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

:roll: :roll: :roll:
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

Hayırdır adminim?
[b][i][align=center][color=#004000]Hani insan bazen ne ileri ne geri, tek bir adım ATAMAZ ya...Birini yanında tutmayı bilemez ama onun yokluğunu da ISTEMEZ...Kaybetmeyi göze alamaz ama kazanmak için de mücadele ETMEZ...Bağlanmaya cesaret edemez ama azat da etmez o'nu Ne sevilmekten vazgeçer, ne sevmeyi bilir.Hani çok sonra zaman geçer savrulurla.r ya, O zaman dökülür dudaklardan itiraf edercesine:"Ne gözümü alabildim ne de göze alabildim.!!![/color][/align][/i][/b]
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Yok bir şey...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bidibidi+msn+güncel haber 3ü bir arada oluyo yani ayrım yapamıyorum :D
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

cr@zy yazdı:bidibidi
örnek alın işte... :smile3:
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Evet büşbüş örnek alını sana diyo Adminimiz kesin sensin hemen faceye oturan :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Ama Ben Herkese diyorum... Daha Bidibidi sitesine hiç uğramayanlara bile.. :komik:
ßü$ßü$
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen ßü$ßü$ »

cr@zy yazdı:Evet büşbüş örnek alını sana diyo Adminimiz kesin sensin hemen faceye oturan
Arkadaşlar ben hepsini sırasıyla yapıyorum önce face+twitter+bidibidi+haberler+magazin
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Ilk sıraya bidibidi yi koy bence bak Adminimiz kızıyo sonra :P

“Üye Anketleri” sayfasına dön