Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Hayal Kırıklığı Yaşadığım Zaman?

Ücretsiz Anket Oluşturun , BidiBidi Üyelerinin Nabzını Yoklayın , Sorularınıza Cevap Bulun , Adımınızı Ona Göre Atın.Değerli üyelerimizin açtığı anketleri burada topluyoruz.

Hemen toparlanır ve yoluma devam ederim
5
31%
Pes ederim ve hayal kurmaya tövbe ederim
4
25%
Daha da güçlenirim yoluma çıkan engelleri kolaylıkla aşarım
4
25%
Beni hiç etkilemez
3
19%

Toplam oy: 16

lord_spartakus
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen lord_spartakus »

Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

ben soğukkanlı bi tip olarak tanınıyorum,

sanıyorumda öyleyim, çabuk toparlanırım :roll:
ResimResim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

en sonu bilmiyorumda eğer 14 şubatta kocam eve eli boş gelirse o gün büyük bi hayal kırıklığı yaşayabilirim
:evil: :evil: :evil:
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

bey_mer yazdı:en sonu bilmiyorumda eğer 14 şubatta kocam eve eli boş gelirse o gün büyük bi hayal kırıklığı yaşayabilirim
:evil: :evil: :evil:

:bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

ne gülüyon zilli doğru zaten hediye almazsa evede gelemiycekte öldü eski bey_mer unutsun o günleri :lol: :lol: :lol: _
Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

ayy sus gece gece karnıma ağrılar girdi

kuzu altınlarıyla hava atar sen 14 şubatı kafaya takarr oyy oyy :bidibidi_msn5: :bidibidi_msn5:
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

yaaa kuzuya sülesene şu altınları kocama versinde o da bana bi hediye alsın kızzz yazık bizeeeeee :lol: :lol: :lol: :lol:
_
Resim
Kullanıcı avatarı
ser_sew
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen ser_sew »

GENELDE HAYATIMDA PEK HAYAL KIRIKLI?I YAŞAMAM AILE IÇINDE AMA ARKADAŞ ÇEVRESINDE HEP HAYAL KIRIKLI?I YAŞADI?IMDAN DOLAYI O YÜZDEN 2. SEÇENE?E OY VERDIM
[url=https://galeri.bidibidi.com/][img]https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/17169/New_2.jpg[/img][/url]
Kullanıcı avatarı
miktat
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen miktat »

Yav dellenme hem kocam diyosun hemde 14 şubat.Karar ver sen adamın sevgilisimisin karısımısın.Bi düşün bakalım sevgili ve eşin arasındaki farkı.
Neyse sen zahmet etme ben anlatayım.Sevgili kavuşamadığına denir.Eş ise herşeyini paylaştığına denir.Yani aynı yastıkta ömür geçireceyin kişidir.
Anlayacağın sevgili herzaman bir adım uzaktakine denir yani naparsan yap aranızda bir durma noktası var.Heheheheheeeeee
türkiyem
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

miktat yazdı:Yav dellenme hem kocam diyosun hemde 14 şubat.Karar ver sen adamın sevgilisimisin karısımısın.Bi düşün bakalım sevgili ve eşin arasındaki farkı.
Neyse sen zahmet etme ben anlatayım.Sevgili kavuşamadığına denir.Eş ise herşeyini paylaştığına denir.Yani aynı yastıkta ömür geçireceyin kişidir.
Anlayacağın sevgili herzaman bir adım uzaktakine denir yani naparsan yap aranızda bir durma noktası var.Heheheheheeeeee
sana noluyoki delleniyosun miktat(ayrıca nike bak)
o seni pek ilgilendirmez bence ister sevgilisi olurum ister karısı istersem metresi bunun derdi seni germesin bence sen nası bi hayat yaşıyosun bilemem ama kusura bakmada sanki birazzz anladın sen onu anladın :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Resim

“Üye Anketleri” sayfasına dön