Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Türk Lirasının Yeni Tasarımını Beğendiniz Mi?

Sitemiz hakkında yönetim tarafından açılan anketler..

Evet Beğendim
5
56%
Hayır Beğenmedim
4
44%

Toplam oy: 9

Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

Evet Sayın Üyelerimiz , Aşağıdaki Tasarımları , Senelerce Kullanmayı ümit Ettiğimiz Bu Paralarımızı Beğendiniz Mi?

Anketteyiz..

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

10 lirayla 20 lira aynı eski kağıt paralara benziyo hangi eski derseniz ben 9 yaşındayken en son görmüştüm zannedersem bi kırmızı 20 liraydı oda ama rengi güzell..
fakat en beyendiğim 200 ytl nedenmi?
en büyük para o olduğu için :mrgreen:

bizi aydınlattığınız için tşkler adminim ama özendirdiniz beni o paraların şimdi elimde olması vardı ahh ahh :mrgreen:
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

bencede çok hoş olmuşlar ..
ResimResim
mavikurt32
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen mavikurt32 »

Paranın üzerindeki resimlerin güzelliğinden öte alım gücünün değerli ve dünyada geçerli olması bence daha önemli. Dünya da güçlü olabilme şartı ülke içinde ekonomik, mali, siyasi ve güvenlik gibi konularda istikrarı sağlayıp, huzuru yakalayabilmekte.Tabi bunları yapabilmek için kanunları bu ülkenin geleceğini en iyi şekilde düzenlemek için yapmak gerekir. Unutmayalım kanunlar adaleti eşit olarak dağıtmaz ve uygulanmaz ise adaletsizlik başlar. Hepimiz için huzurlu, kaygısız ve mutlu günler dileklerimle.
Kullanıcı avatarı
ceren-ata
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen ceren-ata »

Bence çok güzel olmuş atatürk'ün ülkemize kazandırdığı birçok şey var ama birçak kişide ülke için birşeylere yaptı bence onlarında paraların arkasına resimleri basılması onlara bi saygı bi teşekkür ülkemizi bu hallere kadar getiren tüm insanları saygıyla anıyoruz!
tsweet
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen tsweet »

ben hiç sevmedim paraların boyutuda küçülmüş miniminnacık yaww ayrıca bizler için bişeyler yapmışlarsa başka seylerde o kişilerin adları resimleri ve ünvanları gecebilirdi ve paranın en büyüyü şimdi 200 tl türkiyenin para birimi büyüdükçe paranın değeride düşmektedir

“Genel Anketler” sayfasına dön