Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Malatya Belediye Başkan Yardımcıları Görevden alındı

Eşi Bulunmayan Kayısı Diyarı
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Malatya Belediye Başkan Yardımcıları Görevden alındı

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Resim
Resim

Resim
ZIYA KESRIKLIOGLU
Resim

YUSUF IZZETIN CENGIZ
Resim

NURETTIN SEVIM

Malatya Belediyesi'nde 2 başkan yardımcısından sonra 3 başkan yardımcısının daha görevden alınarak Araştırma Planlama ve Koordinasyon (APK) diye adlandırılan, bugüne kadar da ne yaptığı bilinmeyen birime atandıkları bildirildi.

Sırrı Günaydın ve Nurettin Sevim'den sonra Ziya Kesriklioğlu, Yusuf Izzettin Cengiz ile Ekrem Özbey'e de görevden alınarak APK'ya atandıklarına ilişkin tebligatların Çarşamba günü yapıldığı öğrenildi.

- MALATYA BELEDIYESI'NDE BAŞKAN YARDIMCILARI DE?IŞTI

29 Mart yerel seçimlerinde AK Parti'den Ahmet Çakır'ın belediye başkanı olarak seçilmesinden sonra bazı birimlerde değişiklik yapıldı. Belediye Başkan Yardımcısı Sırrı Günaydın'ın yerine Ertan Mumcu, Nurettin Sevimli'nin yerine Abuzer Kabakaş, Yusuf Izzettin Cengiz'in yerine Alican Bozkurt getirildi. Diğer Başkan Yardımcıları Ziya Kesiriklioğlu ve Ekrem Özbey'e de hizmetlerinden dolayı teşekkür edildiği öğrenilirken, bu iki başkan yardımcılıklarına da bugünlerde atama yapılacağı belirtildi.
Bu arada, Fen Işleri Müdürü Ramazan Toy'un yerine Mehmet Fırat, Malatya Su Kanalizasyon Idaresi (MASKI) Müdürü Ömür Karağaç'ın yerine Zafer Akıncı getirildi.
Basın ve Yayın Müdürü Cemal Aslan'ın da görevden alındığı ve yerine henüz atama yapılmadığı kaydedildi.

Öte yandan Fuarcılık AŞ Genel Müdürü Ahmet Özbildirci'nin görevden alındığı, yerine vekaleten Ahmet Ünver'in atandığı öğrenildi.

Ve Belediye Basın Müdürlüğü'nden yapılan açıklama:
Malatya Belediyesinde seçim sonrasında iş başına gelen yönetim, daha planlı ve uyumlu bir çalışma sergileyebilmek amacıyla kadrosunu oluşturmaya başladı.

Belediye Başkanı Ahmet Çakır, Malatya'nın daha da geliştirilmesi, standartları yüksek bir şehir oluşturulması yönünde yapacakları çalışmalar sırasında kendisine yardımcı olmaları ve Belediye hizmetlerinin aralıksız bir şekilde yürütülebilmesi amacıyla iki yeni Başkan yardımcısı atarken, bazı müdürlerin de görev yerlerini değiştirdi.

Alınan karara göre: Belediye Meclis üyesi Ertan Mumcu ve Istanbul Zeytinburnu Belediyesi'nde 7 yıl Fen Işleri Müdürü, 1.5 yıl da Başkan Teknik Danışmanı olarak görev ifa ederken naklen Malatya Belediyesine gelmiş olan Abuzer Kabakaş Başkan Yardımcılıklarına atandılar.

Ayrıca; Başkan Yardımcısı olarak Görev Yapan Sırrı Günaydın ve Nurettin Sevim APK Birimine danışman olarak, Basın Yayın Müdürü Cemal Aslan Danışman olarak, Fen Işleri Müdürlüğüne Vekaleten Bakan Ramazan Toy'da Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne Mühendis olarak atandılar.

Öte yandan Mühendis kadrosunda olup Ruhsat ve Denetim Biriminde görev yapan Mehmet Fırat ise Fen Işleri Müdürü olarak atandı.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

Yanlış kararlar verildi....

Karma karışık bir durum.Gitmesi gerekelerde vardı gitmemesi gerekenlerde :arrow:

Ama bana göre bu gidenler arasında kalması gerekenlerden biri sağlık sosyal ve kültür müdürlügünden sorumlu başkan yardımcısı Ziya Kesriklioglu'ydu.
&
Kullanıcı avatarı
büşra44
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen büşra44 »

Ahmet Özbildirci'nin gitmesine cok üzüldüm ya :(
Resim

Tencerem Var Tavam Var MALATYALIYIM HAVAM Var.
Resim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

büşra44 yazdı:Ahmet Özbildirci'nin gitmesine cok üzüldüm ya
Genel müdürler degişecek ama bunları bi yere müdür yada müdür yardımcısı yaparak onların bilgi ve tecrübelerinden yararlanmak daha doğru olmazmıydı.

Işten çıkarmak bana göre yanlış bi karar Malatya açısındanda bence pek iyi olmadı :arrow:
&

“Malatya” sayfasına dön