Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Malatya Belediye Eski Başkanı Cemal Akın Personeliyle Vedalaştı

Eşi Bulunmayan Kayısı Diyarı
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Malatya Belediye Eski Başkanı Cemal Akın Personeliyle Vedalaştı

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Resim Pazar günü yapılan yerel seçimlerle Belediye Başkanlığı görevi sona eren ve görevi bu hafta içerisinde başkanlığa seçilen Ahmet Çakır'a devretmesi beklenen Cemal Akın, belediye bünyesinde veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Akın'ın veda ziyaretlerine ilişkin olarak Belediye Basın Bürosu'ndan yayınlanan bülten şöyle:

"Belediye Başkanı H. Cemal Akın, Belediye Personeline veda ziyaretlerinde bulundu.

Belediye Başkanı H. Cemal Akın, 31 Mart Salı günü sırasıyla Yeni Belediye Hizmet Binasındaki müdürlüklerin yanı sıra, Sağlık ve Sosyal Işler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yol Asfalt Işleri Müdürlüğü, Makine Ikmal Müdürlüğü, MASKI Müdürlüğü ve Atık Su Arıtma Tesisini ziyaret ederek burada çalışanlar ile vedalaştı.

Başkan Akın, beş yıllık süre içerisinde yapılan bütün hizmetlerin arkasında Belediye çalışanlarının büyük emeği olduğunu söyledi.

Beş yıl boyunca Malatya ve Malatya insanına hizmet etmek için geceli gündüzlü yoğun bir gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı H. Cemal Akın, Belediye personelinden kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakanın Yeni Belediye Başkanı Ahmet Çakır’a da gösterilmesini istedi.

Başkan Akın, “Yeni Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ile de aynı şevk ve heyecanla çalışmalarınıza devam etmenizi hassaten rica ediyorum. Halka hizmet Hakka hizmettir. Bu anlayış içerisinde Malatya’ya hizmet edeceğinize inanıyorum. Haklarınızı helal ediniz, Benden yana hakkım sizlere helal olsun” dedi.

Vedalaşma sırasında zaman zaman duygu dolu anlar yaşanırken, MASKI Müdürü Ömür Karaağaç, Belediye Başkanı H. Cemal Akın’a teşekkür plaketi sundu."

Belediye Başkanı H. Cemal Akın, Belediye Personeline veda ziyaretlerinde bulundu.

Belediye Başkanı H. Cemal Akın, 31 Mart Salı günü sırasıyla Yeni Belediye Hizmet Binasındaki müdürlüklerin yanı sıra, Sağlık ve Sosyal Işler Müdürlüğü, Park ve Bahçeler Müdürlüğü, Yol Asfalt Işleri Müdürlüğü, Makine Ikmal Müdürlüğü, MASKI Müdürlüğü ve Atık Su Arıtma Tesisini ziyaret ederek burada çalışanlar ile vedalaştı.

Başkan Akın, beş yıllık süre içerisinde yapılan bütün hizmetlerin arkasında Belediye çalışanlarının büyük emeği olduğunu söyledi.

Geceli, gündüzlü yoğun bir gayret gösterdik…

Beş yıl boyunca Malatya ve Malatya insanına hizmet etmek için geceli gündüzlü yoğun bir gayret gösterdiklerini ifade eden Belediye Başkanı H. Cemal Akın, Belediye personelinden kendisine gösterilen yakın ilgi ve alakanın Yeni Belediye Başkanı Ahmet Çakır'a da gösterilmesini istedi.

Başkan Akın, “Yeni Belediye Başkanımız Ahmet Çakır ile de aynı şevk ve heyecanla çalışmalarınıza devam etmenizi hassaten rica ediyorum. Halka hizmet Hakka hizmettir. Bu anlayış içerisinde Malatya'ya hizmet edeceğinize inanıyorum. Haklarınızı helal ediniz, Benden yana hakkım sizlere helal olsun” dedi.

Başkan Akın'a teşekkür plaketi…

Vedalaşma sırasında zaman zaman duygu dolu anlar yaşanırken, MASKI Müdürü Ömür Karaağaç, Belediye Başkanı H. Cemal Akın'a teşekkür plaketi sundu.

Resim
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Malatya” sayfasına dön