Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Malatya Eşini Öldüren Emekli Polis Yakalandı

Eşi Bulunmayan Kayısı Diyarı
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Malatya Eşini Öldüren Emekli Polis Yakalandı

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Cenaze Namazını da Kılmış!

Malatya'da eski eşini öldürdüğünü itiraf eden katil zanlısı polis memuru ifadesinde olayın kazayla olduğunu ve cesedi gömmeden önce tek başına cenaze namazı kıldığını söyledi.

Malatya'da kaybolduktan 55 gün sonra ölü olarak bulunan Malatya Devlet Hastanesi Çocuk Servisi Hemşiresi Özgür Karaağaç'ı (30) öldürüp gömen eski eşi olan polis memuru Ömer K.'nın adliyede verdiği ifadesinde olayın nasıl olduğunu anlattı. Ifadesinde olay günü eski eşi Özgür Karaağaç'la konuşmak için buluştuklarını, Özgür'ün arabasında çıkan tartışma esnasındaki itişme esnasında Özgür'ün kafasını emniyet kemerinin demirine çarpıp, bayıldığını iddia eden Ömer K.'nın kendisinin de o esnada korkarak direksiyona geçip, aracı sürdüğünü, şehir dışında çıkıp, aracı durdurduğunda Özgür'ün ölmüş olduğunu fark ettiğini anlatarak, daha sonra cesedi aracın bagaj kısmına koyarak, Konak beldesiyle Gündüzbey beldesi arasındaki Daztepe mevkiine gömdüğünü anlattığı belirtildi.

Ifadesinde bulduğu odun parçalarıyla mezar kazdığını ve cenazeyi gömmeden önce tek başına cenaze namazı kıldığını iddia eden katil zanlısı Ömer K.'nın eski eşini gömdükten sonra bir kaç saat orada bekleyip, dua ettiğini aktardığı kaydedildi.

Eski eşini çıplak gömmesinin sebebini ise, sadece şehitlerin elbiseleriyle gömüleceğini belirterek açıkladığı ifade edilen zanlının olayın tamamen kazayla meydana geldiğini ileri sürerek, "Olaydan dolayı çok üzgünüm. Olaydan sonra psikolojik tedavi gördüm" dediği öğrenildi.

Polisin olayı soruştururken, Özgür hemşirenin notlarını yazdığı ajandasına ulaştığı ve buradaki bazı notlarında 3 yıl önce boşandığı polis memuru Ömer K.'nin kendisini dövdüğünü belirttiği kaydedildi.

Polisteki sorgusunun ardından Malatya Adliyesi'ne sevk edilen katil zanlısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

dengesiz manyak olaydan sonra niye tedavi görüyoki önce görmesi lazımmış o tedaviyi aptal pis katil bide çıplak gömmüş gerekçeye bakın ya şehitler elbisesiyle gömülürmüş acaba o nasıl gömülecek ve kabir onu nasıl karşılayacak

_
Resim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

bey_mer yazdı:acaba o nasıl gömülecek ve kabir onu nasıl karşılayacak
Belki iyi bi şekilde gömülür fakat kabirde nasıl bi sorgu bekler yada kabirde nasıl azap ceker acaba :roll:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

evet işte bende onu anlatmaya çalıştım allah bildiği gibi yapsın böyle gerileri

_
Resim

“Malatya” sayfasına dön