Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Acı Günümüz Pınarbaşı ilçesinde kaza: 3 ölü, 7 yaralı

Eşi Bulunmayan Kayısı Diyarı
Kullanıcı avatarı
nurdan88
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen nurdan88 »

basimiz sag olsun. Özlem Ablamin, nilayin ve melisain mekani cennet olsun. Nur icinde yatsinlar. Topraklari bol olsun.

Nurdan T.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

23.08.2008 saat 14.45 sıraları.
Olay yeri inceleme ekipleri ile yaptıgı arastımaya göre kazaya karışan FR N 1818 plakalı aracı sevk ve idare eden sürücü Mehmet Zorarpacı aracın sag arka lastiginin patlamsıyla direksiyon hakimiyetini kaybederek anayol üzerinden 30-40 metre fren yapmış buna ragmen duramadığı ve aracı kontrol edemedigi ve yolun sağ tarafında bulunan tarlaya takla atarak durmuştur.
FR N 1818 plakalı araç hurdaya ayrılacak dercede agır hasarlıdır.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
nilay_melisa
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen nilay_melisa »

Acımız çok büyük.Içimiz yanıyor.Bir tane degil üçü birden gitti...

Özlem ablanın Nilayın ve Melisanın ölümün tek suçlusu Nilgün ZORARPACI'nın verdigi beddualadır.Gece gündüz özlem ablaya yuvan yıkılsın,malının hayrını görmeyesin diye mesajlar attı ve malının hayrını görmeden yuvasını yıktı.Artık sevinebilir üç kişinin hayatını bittirdi.Ama Allah kimsenin hakkını kimsede bırakmaz o çoçuklarda haklarını ahirette alacaklar...

Sizler dualanızı eksik etmeyin Allah rızası için..
[b]Özlem,Nilay ve Melisa ZORARPACI için bi fatiha okuyun Allah rızası Için.[/b]
Kullanıcı avatarı
selin44
Bilinen Üye
Bilinen Üye
İletişim:

Mesaj gönderen selin44 »

hala unutamadım çok üsgünüz arkadaşlar lütfen dualarınızı eksik etmeyin :cry: :cry: :cry:
Resim
Resim
Resim
hasan1
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen hasan1 »

Ondan geldik ve sadece ona gidecegiz.(innalillahi ve inna ileyhi raciun)
Allah mekanlarini cennet etsin kalanlara saglik sihat ve sabir versin Özlem Nilay ve melisa hepisinide cok severdik Her zaman dualarimizda özbek Ailesi
prensess_im44
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

özlem zorarpacı

Mesaj gönderen prensess_im44 »

özleme allahtan rahmet diliyorum. annesi ve babasına allah sabır versin inan cok üzüldük cocuklarına ve kendisine. mekanları cennet olsun. lütfen kusura bakmayın bizlerin bir sorunu var. nilgün zorarpacı erol zorarpacı ve de annesi ile ilgilidir. bizlerin bu aileden çektiğimizi 2 senedir bir biz bir allah bilir. biz nilgün zorarpacıya para, altin vs... borc verdik. şimdi de annesi ve babası bizi ilgilendirmez diyor ve kizlari nilgüne hakaret ediyorlar ki kimse emanetini almasın. bunlar terbiyesiz ahlaksiz ve saygisiz birileri. nasil bir baba kızının borcunu vermez sorarım size. alip da yemek ne güzeldir erol zor arpacı değil mi? herkes mağdur, kendi acaba olsa yapar mıydı terbiyesiz. allah nasıl biliyorsa öyle yapsin. emanete ihanet ediyorlar. verene kadar burunlarından gelsin. kolay mi kazanılıyor para yazık değil mi herkese..... ben hakkımı helal etmiyorum bu adilere..... bu dünyada alamazsan öbür dünyada söke söke alırım hakkımı.... iki elim yakalarında olsun...
rock
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen rock »

özleme allahtan ramet diliyorum allahım hic kimseye yaşatmasın annesine babasına allah sabır versin cocuklar zaten melek inanın aklım da cıkartamı yorum cok iyi insandı allahım hep iyiler neden neden
rock
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen rock »

bu arabayı servise niye göturmemişler niye bakımını yaptırmamışlar yola cıkacaklarmış niye olurmu böyle ıhmal olurmu
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

rock yazdı:bu arabayı servise niye göturmemişler niye bakımını yaptırmamışlar yola cıkacaklarmış niye olurmu böyle ıhmal olurmu
Birilerini suçlamak çok kolay.Ama lütfen bilip bilmeden konuşmayalım.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
rock
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen rock »

kusura bakmayın bızde yola cıkacaktık eşim arabayı servise göturduki lastik ickısmı yırtıkmiş adam demiski iyiki yola cıkmamışsınız yani ben cok uzuldum arabayıda görunce lutfen kusura bakmayın özur dilerim

“Malatya” sayfasına dön